Nirvana Seeds – ORIGINAL GLUE AUTO | Autoflower semínka konopí

Nirvana Seeds – ORIGINAL GLUE AUTO | Autoflower semínka konopí

Original Glue totiž průměrně obsahuje 18 – 25% THC a jsou známy případy, kdy se pěstitelům povedlo vyprodukovat fenotyp, který obsahoval neuvěřitelných 32% THC!!! Original Glue si získal velmi dobrou pověst mezi lidmi, kteří trpí obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Má silné cerebrální účinky a je často používán pro lékařské účely pacienty, kteří trpí duševními chorobami, úzkostmi a depresemi.

740 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Někdy nastanou dny, kdy prostě nechcete nic víc, než si jen lehnout, relaxovat a zapomenout na všechny problémy světa.

S konopným hybridem jménem Original Glue auto (dříve známým jako Gorilla Glue #4) od známé SeedBanky Nirvana toho dosáhnete snadno.

Original Glue totiž průměrně obsahuje 18 – 25% THC a jsou známy případy, kdy se pěstitelům povedlo vyprodukovat fenotyp, který obsahoval neuvěřitelných 32% THC!!!

Tento model má opravdu velmi silný efekt, který vás zaručeně udrží na gauči. Perfektně zažene veškerý stres a přenese vás do jiného světa, kde se budete zabývat pouze povznášejícími a euforickými myšlenkami.

Original Glue auto se díky extrémně vysokému obsahu THC a skvělému efektu stal takřka ihned po svém uvedení na trh všeobecně zbožňovaným. Také se o něm stále častěji prohlašuje, že brzy pronikne do žebříčku top 10 genetik všech dob.

Jeho obří síla však není všechno. Má také skvělou a komplexní chuť, ve které se mísí náznaky nafty, borovice, čokolády a kávy.

Tento přímo „knokautovací“ model získal jíž několik skvělých ocenění v konopných soutěžích, což jenom potvrzuje jeho kvalitu. V roce 2014  získal 1. cenu na Cannabis Cupu v Michiganu i Los Angeles a také vyhrál High Times Jamaican Cup.

Original Glue si získal velmi dobrou pověst mezi lidmi, kteří trpí obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Má silné cerebrální účinky a je často používán pro lékařské účely pacienty, kteří trpí duševními chorobami, úzkostmi a depresemi.

Tato bombastická semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou 7 až 9 týdnů.

Perfektně se hodí pro pěstění systémem SOG. Dokáží vyprodukovat 500 až 600 gramů silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

,

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!