Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Potvrzeno – marihuana poráží rakovinu !

Na německém Institutu toxikologie a farmakologie v Rostocku začali nový rok 2015 pořádným objevem! O tom, že marihuana pomáhá s léčbou rakoviny, se už dlouho mluví, ale chyběla nějaká tvrdá data podložená seriózní studií. No a teď je konečně máme…

marihuana-opravdu-léčí-growshop-growmart Tým profesora Burkharda Hinze se léčebným účinkům marihuany věnuje už řadu let a patří v tom mezi nejzkušenější na světě. Už roku 2008 zveřejnili práci, kde prokázali, že látky obsažené v marihuaně zpomalují šíření rakovinového bujení do okolí – čímž zpomalují růst metastáz.

Nová práce zveřejněná v odborném časopise Biomechanical Pharmacology jde ještě dál. Shrnuje veškeré poznání v tomto oboru a současně přináší mnoho nového. Popisuje se v ní, jak dvě látky obsažené v marihuaně dokážou ničit rakovinové buňky.

Rakovina by v roce 2050 téměř nemusela zabíjet

léčí-konopí-rakovinu-growshop-growmart Díky lepším technologiím, lékům a životnímu stylu budeme schopni nemoci předcházet.

Rakovina je v současné době na vzestupu, statistika hovoří jasně: každý třetí obyvatel České republiky v průběhu svého života onemocní rakovinou a každý čtvrtý na ni zemře. S určitou nadsázkou lze říci, že se s nádorovým onemocněním v průběhu svého života setkáme všichni bez výjimky, ať už se z nás stane pacient, nebo onemocní někdo z našich blízkých. Abyste si uměli ještě lépe představit, jak děsivá čísla to jsou, tak řekněme, že každých 8 minut přibude v naší zemi nový onkologický pacient a každých 20 minut někdo na rakovinu zemře. Jde tedy o 74 lidí denně a 27 tisíc ročně, což je druhá nejčastější příčina úmrtí.

Prognóza vývoje této nemoci je ale naštěstí pozitivní. Podle britských vědců bude v polovině tohoto století nemoc téměř vymýcena, týkat se bude jen některých věkových skupin. „Je realistické očekávat, že do roku 2050 budeme umět předcházet téměř všem úmrtím na rakovinu, a to díky změnám v životním stylu, lepším ochranným technologiím, ale i díky lékům a dalším terapiím. Nemoc se tak bude týkat zejména osmdesátiletých a starších,“ tvrdí zpráva z University College v Londýně.

zdroj: prima

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!