Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Ace seeds – Purple Pakistani Haze | Feminizované semínka konopí

Ace seeds – Purple Pakistani Haze | Feminizované semínka konopí

Purple Pakistani Haze je další novinka z limitované edice konopných semen od SeedBanky ACE Seeds. Tento sativa-dominantní hybrid je velmi energický a vznikl křížením slavné Purple Haze #23 s elitním klonem odrůdy Purple Pakistan Chitral Kush 2002.

1104 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Purple Pakistani Haze je další novinka z limitované edice konopných semen od SeedBanky ACE Seeds. Tento sativa-dominantní hybrid je velmi energický. Vznikl křížením slavné Purple Haze #23 s elitním klonem odrůdy Purple Pakistan Chitral Kush 2002.

Tento špičkový hybrid z rodiny Haze byl sice zkřížen s Pakistan Kushem. Na rozdíl od většiny podobných hybridů je vliv tohoto Pákistánce opravdu minimální. Díky tomu si můžete vychutnat téměř nedotčenou chuť Haze ve feminizovaném formátu, jenž vám vykvete skoro o měsíc dřív než původní Purple Haze, takže ušetříte spoustu energie za umělé osvětlení. Jedinou nevýhodou může být snad jen to, že i přes výrazně kratší dobu květu se v našem chladném podnebí hodí jen do interiéru nebo do skleníku, protože venku dozrává až během listopadu.

Kromě kratší doby kvetení se Pákistán Chitral Kush podepsal i na celkovém vzhledu a lepší odolnosti. Purple Pakistani Haze intenzivně fialové až načervenalé zabarvení, a navíc je vysoce odolný vůči škůdcům i nemocem. Toto nádherné zabarvení získá přibližně 80 % všech rostlin, pokud je v době před koncem fáze kvetení vystavíte chladnějším teplotám.

S touto novinkou si vychutnáte parádní příchuť lesních plodů, jahod, hašiše, kadidla i dřeva a užijete si skvělý efekt s cerebrálním, euforickým a stimulujícím účinkem. Nezapomeňte však, že to jsou semínka z limitované edice, která budou dostupná pouze do vyprodání zásob...

Hmotnost 0,01 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Vzrušující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ace seeds – Purple Pakistani Haze | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!