Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Regulérní semena konopí | Nirvana Seeds – RASPBERRY COUGH | Regulérní semínka konopí

Nirvana Seeds – RASPBERRY COUGH | Regulérní semínka konopí

Raspberry Cough (Malinový kašel) je vynikající, sativa-dominantní konopná odrůda, která se proslavila díky tomu, že se po ní hodně kašle. Ne, nebojte se, to byl jen fór (i když ne tak docela). Hlavní přednost tohoto modelu je v jeho silném efektu s vysoce motivujícím a energizujícím efektem.

Je to opravdu výborný model, který má lahodnou, lehce nasládlou ovocnou chuť a skvělou vůni. Má vysoký obsah THC a produkuje velmi solidní výnosy.

399 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Raspberry Cough regular (Malinový kašel) je vynikající, sativa-dominantní konopná odrůda, která se proslavila díky tomu, že se po ní hodně kašle. Ne, nebojte se, to byl jen fór (i když ne tak docela). Hlavní přednost tohoto modelu je v jeho silném efektu s vysoce motivujícím a energizujícím efektem.

Pokud máte ráno po probuzení problém vstát z postele, ať už pro nedostatek energie nebo motivace, dejte si pár hitů Raspberry Coughe a bude po problému.

Raspberry Cough vám pomůže konečně splnit náročné úkoly, které jste tak dlouho odkládali nebo získat dostatek motivace k tomu, abyste s úsměvem na tváři opět vyrazili do té hrozivé práce, která vás už vůbec nebaví. Ani dlouhé hodiny strávené v kanceláři vám už nebudou s touto konopnou čarodějkou připadat tak monotónní.

Je to opravdu výborný model, který má lahodnou, lehce nasládlou ovocnou chuť a skvělou vůni. Má vysoký obsah THC a produkuje velmi solidní výnosy.

Semínka konopí odrůdy Raspberry Cough regular kvetou 9 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Ještě pár rad na konec:

Za prvé, nezalekněte se jejího jména. Na to, abyste si plně užili její fantastický efekt, nemusíte kašlat. Je dostatečně silná na to, aby se její plnohodnotný účinek dostavil i po klidném a lehkém kouření.

Za druhé, její sativa-dominantní genetika způsobuje, že má vlastnost vyrůstat až do skoro absurdních výšek. Pokud o ní nebude řádně pečováno. Nicméně zastřihování či tréning není jediný způsob, jak její výšku dostat pod kontrolu. Je to spíše útlá rostlina, čehož můžete dobře využít použitím techniky SOG, která se také pro tuto odrůdu vřele doporučuje.

 

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

,

Doba květu

,

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Povznášející

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nirvana Seeds – RASPBERRY COUGH | Regulérní semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!