Pyramid seeds – Romulan | Feminizované semínka konopí

Prodej

Pyramid seeds – Romulan | Feminizované semínka konopí

Romulan od SeedBanky Pyramid Seed je mocné indica-dominantní konopí se silným cerebrálním efektem a až neuvěřitelně příjemným relaxačním účinkem., Je to výborný model, který dokáže oslnit nejenom konzumenty rekreačního konopí, ale ocení ho i uživatelé lékařského konopí.

327 511 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Feminizované semínka konopí konopné odrůdy Romulan je odvozen od mimozemské rasy ze známé sci-fi ságy Star Trek. Tato rasa telepatů má totiž nadlidskou sílu, stejně jako toto excelentní konopí.

Feminizované semínka konopí Romulan od SeedBanky Pyramid Seed tvoří mocné indica-dominantní konopí se silným cerebrálním efektem a až neuvěřitelně příjemným relaxačním účinkem.

Je to výborný model, který dokáže oslnit nejenom konzumenty rekreačního konopí, ale ocení ho i uživatelé lékařského konopí.

Romulan u svého uživatele zprvu vyvolá silnou euforii a poté ho uvrhne do hluboce relaxačního stavu se zajímavými introspektivními účinky. Navíc má sladce kořeněnou příchuť s nádechem borovice.

Je to snadno pěstitelná rostlina, která se na konci období květu často zbarví do červeno-fialova a produkuje velice solidní výnosy.

Pokud patříte mezi fanoušky Star Treku, tak by tato rostlina určitě neměla chybět na vaší zahrádce…

Genetika: neznámá

Obsah THC: 24 %

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

vyska-rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Euforický, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 500 g/m2

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!