Royal Queen Seeds – ROYAL BLUEMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Royal Bluematic je samonakvétací variantou Blueberry, která se proslavila na celém světě svou sladkou příchutí po ovocných plodech.
Díky samonakvétací genetice lze tyto rostlinu nyní pěstovat snáze a dospět ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od zasazení semínek.

487 1342 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Royal Bluematic od Seed Banky Royal Queen Seeds je samonakvétací variantou Blueberry, která se proslavila na celém světě svou sladkou příchutí po ovocných plodech.
Díky samonakvétací genetice lze tyto rostlinu nyní pěstovat snáze a dospět ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od zasazení semínek.Samonakvétací semínka konopí Royal Bluematic!

Royal Bluematic roste na to, že se jedná o samonakvétací varietu, do střední až vysoké výšky, v průměru dosahuje 60-75 cm. Produkuje v průměru 70 g na rostlinu. Vzhledem k převažující genetice Indica přináší Royal Bluematic pozvolný, relaxační účinek stoned.  Tato rostlina se pěstuje snadno a má dobrou chuť i účinek;určitě bys měl vyzkoušet!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

425 – 475 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 120 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!