Royal Queen Seeds – ROYAL GORILLA | Feminizovaná semínka konopí

Royal Gorilla je bez debat jedna z nejznámějších konopných odrůd, které se k nám dostali z USA za hodně dlouhou dobu. Rychle si udělala jméno u všech konopných znalců ve spojených státech. Obsah THC 24-26%! Kvalitní semínka konopí od Royal Queen Seeds.

547 1529 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Royal Gorilla je bez debat jedna z nejznámějších konopných odrůd od Seed Banky Royal Queen Seeds, které se k nám dostali z USA za hodně dlouhou dobu. Rychle si udělala jméno u všech konopných znalců ve spojených státech. Feminizovaná semínka konopí Royal Gorilla byla podrobena testům a výsledek obsahu THC byl ohromující. Jako by závratný obsah 24-26% THC nebyl dost šílený, některé jejich fenotypy dokonce obsahovali neuvěřitelných 30% THC! To jsou procentuální obsahy, které dodnes nebyli naměřeny u žádné jiné odrůdy!

Jméno dostala kvůli  jejímu super relaxačnímu účinku, Royal Gorilla perfektně popisuje tento hluboký relaxační zhulený stav, který vás doslova „přilepí“ ke gauči. Tento efekt je ale perfektně vybalancován povzbuzující euforii, kterou tento model také nabízí.

Royal Gorilla byste si neměli vybrat pokud chcete obrovské výnosy. Ty jsou ve skutečnosti poněkud průměrné. Cílem této rostliny je vysoká kvalita palic, nikoliv kvantita. Royal Gorilla můžete pěstovat indoor či outdoor. Bude mít masivní palice a nádherné limetkově zelené listy. Kvůli její silné produkci pryskyřice bude brzy pokryta spoustou trichomů, které na slunci krásně září.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

550-600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

https://youtu.be/J0eZb8ClyuQ

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!