Royal Queen Seeds – Apollo F1 Auto | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Royal Queen Seeds – Apollo F1 Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Vysoce kvalitní genetika: S předky jako Lemon, Black Domina a Sugar Magnolia, Apollo F1 Auto je šlechtěný pro výkon a aroma, které potěší i ty nejnáročnější pěstitele a znalce.

2. Nádherné aroma: Představte si vůni svěží borovice a bylin, která se mísí s osvěžujícím citrusovým nádechem, a to vše doprovázeno teplými tóny vanilky a levandule. To je esence Apollo F1 Auto.

3. Vyvážené účinky: Pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi relaxací a stimulací, Apollo F1 Auto nabízí dokonalý blend, který posílí vaši kreativitu a současně poskytne hlubokou uvolněnost.

4. Rychlý a spolehlivý růst: S životním cyklem trvajícím pouhých 80 dní, Apollo F1 Auto je ideální volbou pro ty, kteří chtějí rychlý obrat bez kompromisů v kvalitě.

5. Ohromující výnosy: Když přijde čas sklizně, Apollo F1 Auto vás obdaří hojnými květy pokrytými bohatou vrstvou pryskyřice – dokonalým odměnou za vaši péči a trpělivost.

893 2466 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Apollo F1 je silný samonakvétací hybrid, který se může pochlubit silnou strukturou a lahodným aroma. Apollo F1 byla vytvořena z inbredních linií pocházejících z odrůd Lemon, Black Domina a Sugar Magnolia a zdědila prvotřídní genetiku od všech svých předchůdců. Stejně jako starověké řecké božstvo, po kterém je pojmenována, vytváří Apollo F1 vyvážené, kreativní účinky, které mohou inspirovat vaše vnímání hudby, tance, poezie a dalších věcí!

Zralé a dobře usušené květy Apollo F1 se pyšní předně svěží vůní, která kombinuje svěží borovicové a bylinné tóny s povzbuzujícím nádechem zralé citrusové kůry. Tyto tóny podtrhuje bohaté pozadí tmavé vanilky a náznaky levandule, které připomínají moderní odrůdy konopí pocházející z rodu Cookies a dalších amerických linií. Apollo F1 produkuje pryskyřici nabitou množstvím kanabinoidů (převážně THC) a komplexní směsí terpenů včetně myrcenu, terpinolenu, farnesenu, caryofylenu, ocimenu, limonenu a linaloolu. Výsledkem je, že Apollo F1 vyvolává vyvážený účinek, který je velmi typický pro dobře vyšlechtěné hybridy – očekávejte silně uvolňující fyzický pocit (charakteristický pro myrcen, farnesen a linalool) smíšený s výraznou euforií a motivačním nakopnutím, které vyvolávají terpinolen, ocimen a limonen.

Apollo F1 je robustní kultivar s charakteristickou kompaktní strukturou hybridu s dominancí indiky. Rostliny dosahují střední výšky s mnoha hustě rozmístěnými větvemi, které se rychle zaplní místy s pupeny a hustými, tmavě zelenými listy. Apollo F1 kvete automaticky a celý její životní cyklus trvá zhruba 80 dní. V době sklizně se vám Apollo F1 odmění velkými, hustými květy se silnou vrstvou trichomů.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Povznášející, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

90 – 140 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!