Royal Queen Seeds – Watermelon Auto | Samonakvétací semínka konopí

Royal Queen Seeds – Watermelon Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Jedinečný terpenový profil: Watermelon Automatic vás zavede do světa bohatých a sladkých chutí s dominantní vůní vodního melounu a tropického ovoce.

2. Silné a uklidňující účinky: S hladinou THC 20 % poskytuje tato odrůda impozantní indický haj, který je ideální pro relaxaci po náročném dni.

3. Vysoké výnosy a kompaktní růst: Ať už pěstujete indoor nebo outdoor, můžete očekávat hojné výnosy až 500 g/m², a to i v omezeném prostoru.

4. Rychlý životní cyklus: Užijte si rychlé výsledky s odrůdou, která je připravena ke sklizni již 8-9 týdnů po vyklíčení.

5. Snadná kultivace: Ideální pro začátečníky i zkušené pěstitele, Watermelon Automatic je odolná a nenáročná na údržbu, což z ní činí skvělou volbu pro každého, kdo si chce užít pěstování bez starostí.

793 2201 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objavte kouzlo Royal Queen Seeds – Watermelon Auto, samonakvétací semínka konopí, která přinášejí nejen uklidňující účinky, ale i symfonii chutí pro pravé gurmány. Pokud hledáte ideální rovnováhu mezi intenzivním psychoaktivním zážitkem a bohatým terpenovým profilem, Watermelon Automatic je tou pravou volbou pro vás.

Vstupte do světa, kde se každý tah přemění na exotickou cestu plnou chuťových zážitků. Royal Queen Seeds expertně zkombinovaly Tropicanna Cookies a Lemon OG, aby vytvořily odrůdu, která rozproudí vaše chuťové pohárky a zanechá vám pocit hlubokého uvolnění. Její genetické složení, 75 % indica, 20 % sativa a 5 % ruderalis, zajišťuje rychlý růst a vysoké výnosy bez kompromisů v kvalitě nebo chuti.

Watermelon Automatic je dokonalým společníkem pro ty, kteří chtějí užívat krásu pěstování bez nutnosti velkých prostor. Tato rostlina je skvělá pro indoor i outdoor pěstování, přičemž vás odmění bohatou sklizní pryskyřičných palic, které ukrývají silný účinek s 20 % THC.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Soustředěný, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!