Royal Queen Seeds – Cereal Milk | Feminizované semínka konopí

Prodej

Royal Queen Seeds – Cereal Milk | Feminizované semínka konopí

1. Nezapomenutelná chuť: Vzácný vanilkový terpenový profil doplněný o sladké tóny borůvek vytváří chuť, kterou si zamilujete na první potah.

2. Motivační high: S 23 % THC poskytuje Cereal Milk silný, ale příjemný mozkový efekt, který povzbuzuje kreativitu a udržuje vás v pohybu.

3. Ohromující výnosy: Až 500 g/m² uvnitř a 675 g na rostlinu venku zaručují, že vaše práce bude bohatě odměněna.

4. Špičková genetika: Díky pečlivému výběru rodičovských odrůd získáte stabilní a silnou rostlinu, která je výsledkem mnohaleté práce šlechtitelů.

953 2641 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Většina pěstitelů se po seznámení s jejími klíčovými vlastnostmi dvakrát nerozmýšlí, zda semena Cereal Milk zasadit do půdy. Obsah THC 23 % a mozkový a motivační high většinu přesvědčí. Navíc její vzácná příchuť vanilky ji nechává vyniknout mezi mořem ostatních kultivarů. A konečně, její velký výnos, dosažitelný jak v interiéru, tak venku, je třešničkou na dortu.

Připravte si chuťové pohárky. Cereal Milk nabízí směs terpenů, které uvolňují vzácnou příchuť vanilky spolu se známými chutěmi borůvek. Její obrovské množství THC ve vás zanechá pocit motivace a povzbuzení na dlouhou, dlouhou dobu.

Jak se šlechtitelům Royal Queen podařilo zachytit tak jedinečný a vyloženě lahodný terpenový profil? Inu, proces začal s Y Life, potomkem Girl Scout Cookies a Cherry Pie. Jak si asi dokážete představit, tento kmen zdědil po svých rodičovských rostlinách několik vážně sladkých a ovocných terpenů. Její vysoké množství THC se s těmito aromatickými molekulami snoubí a vytváří povznášející a chichotavý účinek. Šlechtitelé RQS pak do rovnice zapojili odrůdu Snowman. Tento mrazivý hybrid, známý také jako Snowman OG, produkuje 23 % THC a terpenový profil vykazuje výrazný nádech vanilky.

Květy Cereal Milk jsou vážně lepkavé – spolehlivé znamení, že jsou plné žádoucích fytochemikálií. Po zasažení těchto poupat vás obsah THC 23 % zasáhne jako nákladní vlak. Připravte se na dlouhotrvající a povznášející opojení, které vás přenese do kreativní nálady. S každým šlukem ucítíte silné tóny vanilky a borůvek. Tyto příchutě nejenže zpříjemňují blazing, ale skvěle se hodí i do jedlých látek, jako jsou brownies a koláče.

K jejím příjemným účinkům a chutím se Cereal Milk skvěle osvědčuje v pěstírně i na zahradě. Pokojové rostliny dorůstají do výšky 80-140 cm a po 8-10 týdnech kvetení produkují až 500 g/m². Venku rostliny dosahují vrcholu při výšce 140 cm a v závislosti na půdních podmínkách a slunečním záření vyprodukují 675 g/rostlinu. Na sklizeň se připravte v polovině října.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Soustředěný, Stimulační

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

625 – 675 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!