Royal Queen Seeds – FAT BANANA AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Semínka této neuvěřitelné dobroty od RQS můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou pouhých 7 – 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 375 – 450 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru) nebo 90 – 175 gramů na jednu rostlinu při pěstováni venku. V ideálních podmínkách může Fat Banana Automatic obsahovat i více než 22% THC!

500 1360 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Fat Banana Automatic je produktem super-selektivního procesu SeedBanky Royal Queen Seeds. Cílem bylo vyprodukovat silný a lahodný konopný hybrid, který by svými vlastnostmi překonal veškerou konkurenci. Nyní vám RQS nabízí vítěze této selekce – křížence legendárního OG Kushe a lahodné odrůdy Chiquita Banana pojmenovaného Fat Banana Automatic. Fat Banana Automatic obřím thc!

Fat Banana Automatic je indica a dominantní odrůda konopí s vynikající a sladce banánovou chutí i vůní, která dokáže příjemně překvapit i konopné znalce a gurmány. Je to Kush, který se opravdu jen tak nevidí.

Fat Banana Automatic zpočátku jen mírně euforické účinky a tak lahodnou chuť, že se ji nebudete moci nabažit, a proto může velmi snadno způsobit, že to sní přeženete! Je totiž silná a tím myslíme opravdu velmi silná!! (V ideálních podmínkách může obsahovat i více než 22% THC!!) Její plná síla se dříve či později plně projeví a bude následovaná neuvěřitelně uvolňujícím zážitkem.

Připravte se na výlet do do světa plného skvělých chutí, který začíná i končí na vaší pohovce.

Semínka této neuvěřitelné dobroty od RQS můžete pěstovat venku i uvnitř. Kvetou pouhých 7 – 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 375 – 450 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru). Nebo 90 – 175 gramů na jednu rostlinu při pěstováni venku.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

375 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

90 – 175 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!