Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | Royal Queen Seeds – HULKBERRY AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Royal Queen Seeds – HULKBERRY AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

HulkBerry Automatic je prostě fenomenální. Po několika hitech se změní na monstrum se sílou startující rakety. Ve chvíli, kdy již očekáváte, že se začnete vracet zpátky na pevnou zem, se nastartují rakety druhého stupně a započne finální etapa vaší cesty do nekonečného vesmíru. Semínka konopné odrůdy HulkBerry Automatic kvetou 9 – 10 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde mohou vyprodukovat 400 – 450 gramů super-silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

786 2099 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Odrůda konopí HulkBerry Automatic od Royal Queen Seeds má tak velkou sílu, že byla pojmenována podle známého super-hrdiny Incredible Hulka. Je to jedna z nejsilnějších odrůd na světě. Tato sativa a dominantní rostlina obsahuje až neuvěřitelných 28% THC. HulkBerry Automatic vznikl ve Skalistých horách Colorada zkřížením legendárního OG Kushe s lahodnou odrůdou Strawberry Diesel.

Jeho obří super-síla navíc není jediná vlastnost, která vás na HulkBerry Automatic dokáže překvapit. Má také výborné aroma, které vás ohromí svou ovocnou vůní a lahodnou, sladce-kyselou chutí. HulkBerry Automatic je prostě fenomenální. Po několika hitech se změní na monstrum se sílou startující rakety. Ve chvíli, kdy již očekáváte, že se začnete vracet zpátky na pevnou zem, se nastartují rakety druhého stupně a započne finální etapa vaší cesty do nekonečného vesmíru. Dokonce i veteráni s vysokou tolerancí na THC si budou moci plně užít tuto šťastnou výpravu.

Semínka konopné odrůdy HulkBerry Automatic kvetou 9 – 10 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde mohou vyprodukovat 400 – 450 gramů super-silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Povzbuzující, Povznášející

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Queen Seeds – HULKBERRY AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!