Royal Queen Seeds – Hyperion F1 Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Exkluzivní Genetika: Hyperion F1 Auto je pravý F1 hybrid se silným genetickým základem, garantující vysokou stabilitu a výnosnost.

2. Intenzivní Aroma a Chutě: Vychutnejte si nezapomenutelné smyslové zážitky s bohatým spektrem terpenů, které dodávají každému květu neodolatelné aroma a hluboké chutě.

3. Vyvážené Účinky: Užijte si perfektní harmonii relaxace a euforie, kterou Hyperion F1 Auto poskytuje, díky pečlivě vybraným terpenům a vysokému obsahu THC.

4. Rychlý a Snadný Růst: Rychlý životní cyklus 85 dní a nenáročná péče z Hyperion F1 Auto ideální volbu pro každého pěstitele, ať už nováčka nebo veterána.

5. Velké, Pryskyřičné Květy: Připravte se na obdivuhodné sklizně s velkými, pryskyřičnými květy, které jsou snem každého pěstitele a pochoutkou pro každého konzumenta.

1174 3228 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Hyperion je pravý F1 hybrid se silnou genetikou zděděnou z inbredních linií pocházejících z odrůd Amnesia, Lemon a španělské samonakvétací odrůdy Sin Tra Bajo. Jedná se o vysoce výnosný, silný samonakvétací hybrid, který se vyznačuje velkým množstvím kanabinoidů a terpenů a také nejvyšší strukturou ze všech semen Royal Queen F1.

Hyperion F1, věrná svému genetickému původu, se může pochlubit bohatým aroma, kterému dominují svěží tóny borovice a bylin spolu se zemitou hloubkou a lahodným pepřovým nádechem. Ačkoli všechny hybridy Royal Queen F1 produkují vynikající koncentrace kanabinoidů a terpenů, Hyperion mezi nimi rozhodně vyniká. Její dlouhé, mrazivé květy produkují bohatou pryskyřici plnou kanabinoidů (převážně THC) a terpenů včetně myrcenu, ocimenu, farnesenu, terpinolenu, caryofylenu a humulenu. Výsledkem je nejen velmi silné aroma, ale také vyvážené účinky, které kombinují fyzické uvolnění (z velké části díky myrcenu a farnesenu) s euforií, smíchem a motivačními účinky ostatních terpenů. Stejně jako bůh slunce, po kterém je pojmenována, i Hyperion F1 produkuje rozjasňující opojení, které si můžete vychutnat v kteroukoli denní dobu.

Hyperion je jedním z nejvyšších hybridů F1 společnosti Royal Queen. Tato semena vytvářejí rovnoměrné, stabilní samonakvétací rostliny, které rostou pěkně do výšky, takže jsou ideální pro otevřené zahrady a pěstitele, kteří hledají vysoké výnosy. Rostliny Hyperion také rostou velmi rychle, v rekordním čase vyvinou spoustu větví s mnoha místy pro poupata. Po přibližně 55 dnech kvetení (celkový životní cyklus 85 dní) bude Hyperion F1 připraven ke sklizni a odmění vás velkými, pryskyřičnými a vysoce aromatickými květy s naběhlými kalichy a několika listy pro mimořádně rychlé stříhání.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Kreativní, Povznášející

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!