Royal Queen Seeds – Milky Way F1 Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Genetická Perfekce F1: Díky průkopnickému křížení inbredních linií se Milky Way F1 Auto může pochlubit uniformitou, která je ve světě konopí bezkonkurenční. Každé semínko v sobě ukrývá potenciál pro vytvoření rostliny s nepřekonatelnou stabilitou a vitalitou.

2. Aromaterapie z Vesmíru: Připravte se na aromatickou symfonii terpenů, která osvěží vaše smysly a naplní prostor vůní kovového skunku a citrusů. Milky Way F1 Auto je synonymem pro neodolatelnou vůni a chuť, jež přitahuje a fascinuje.

3. Kosmické Účinky: Vydejte se na cestu mezi hvězdy s účinky, které jsou silné jako gravitace. Vysoký obsah THC vás přenesen do stavu bezstarostné euforie a tělesné relaxace, zatímco CBG a terpeny udrží vaši mysl v klidném stavu.

4. Kompaktní Velikost, Obří Výnosy: I v malém prostoru může Milky Way F1 Auto dosáhnout neuvěřitelných výsledků. S průměrnou výškou 70 cm a rychlým cyklem od klíčení po sklizeň vám tato odrůda poskytne bohatou úrodu.

5. Odolnost, Která Překonává Elementy: Nejenže je Milky Way F1 Auto odolná vůči chorobám, ale také vyniká schopností přizpůsobit se různým pěstebním podmínkám.

1116 3082 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Podle řecké mytologie vznikla galaxie Mléčná dráha z prsou bohyně. I když tento kultivar pochází z lidské inovace, rychle se stane středem vašeho rostoucího vesmíru. Jako jeden z prvních skutečných hybridů konopí F1 je Milky Way F1 samonakvétací odrůda pocházející z několika inbredních linií. Výsledek? Bezkonkurenční uniformita, působivá odolnost vůči chorobám, skvělá produktivita a chutě a účinky, které vás budou inspirovat k opakovanému výsevu těchto semen. Milky Way F1 se dostala do vesmíru poté, co šlechtitelé zkřížili několik vysoce inbredních genetických linií, které sdílejí dědictví s Blue Mammoth, Blue Dream a Sin Tra Bajo Auto.

Rodičovské odrůdy Milky Way F1 předaly komplexní směs terpenů, včetně myrcenu, farnesenu, caryofylenu, pinenu a limonenu. Tyto aromatické molekuly se společně sbíhají a vytvářejí dank vůni a chuť kovového skunku a citrusů. Díky tomu se Milky Way F1 pyšní titulem nejaromatičtější odrůdy v řadě Royal Queen F1. Co se týče účinků, tento hybrid F1 vás díky vysokému obsahu THC katapultuje na oběžnou dráhu. Očekávejte hřejivý a omamný tělesný high ideální pro večery. Stopové množství CBG a uklidňujících terpenů pomůže omezit vrchol opojení, abyste zůstali v pohodě.

Potýkáte se s vesmírem? Žádný strach! S průměrnou výškou 70 cm bude Milky Way F1 spokojeně bydlet v malém rohu vaší pěstírny nebo zahrady. Tato nenápadná samonakvétací odrůda podává velký výnos přibližně 74 dní po vyklíčení. Ať už pěstujete ve stanu nebo v místnosti uvnitř, ve skleníku nebo venku v květináčích či na zahradních záhonech, tyto rostliny jsou připraveny k výkonu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Kreativní, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 130 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!