Royal Queen Seeds – Mimosa | Feminizované semínka konopí

Prodej

Royal Queen Seeds – Mimosa | Feminizované semínka konopí

1. Výjimečná Estetika: Semínka Royal Queen Seeds – Mimosa přinášejí pohledově nádherné rostliny s tmavě fialovými a zelenými odstíny a oranžovými pestíky, které okouzlí každého, kdo má rád vizuální krásu v pěstitelství.

2. Potentní Účinky: S 22% THC a 1% CBG se Mimosa pyšní silnými, ale vyváženými psychoaktivními účinky, které zaručují euforický a relaxační zážitek, aniž byste se museli obávat přílišného omámení.

3. Osvěžující Terpenový Profil: Citrusové tóny smíšené se zeměmi vytvářejí bohatý a osvěžující chuťový profil, který je ideální pro různé způsoby konzumace, od kouření po vapování až po kulinářské experimenty.

4. Kompaktní Růst pro Každé Prostředí: Mimosu lze snadno pěstovat v interiéru i exteriéru, s kompaktní výškou a výnosy, které přesahují očekávání vzhledem k její velikosti, což z ní činí ideální volbu pro pěstitele s omezeným prostorem.

851 2348 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Nechte se okouzlit neodolatelnou odrůdou Royal Queen Seeds – Mimosa, která v sobě ukrývá dokonalou harmonii estetiky a výkonu. Tento klenot mezi feminizovanými semínky konopí je připraven obohatit vaši zahradu o nádherný vizuál a ohromit vaše smysly jedinečným terpenovým profilem. Royal Queen Seeds – Mimosa je více než jen půvabná; je to symfonie pro vaše smysly a spolehlivý pěstitelský společník.

Proč byste si měli vybrat právě Mimosu pro vaše pěstitelské dobrodružství? Tato dáma je mistrovským dílem, které přináší dokonalou rovnováhu mezi kouzelným vzhledem a silnými efekty. S kompaktním vzrůstem a uspokojivými výnosy je Mimosa tou správnou volbou pro pěstitele hledající kvalitu bez kompromisů. Ať už jste začínající pěstitel nebo zkušený veterán, Mimosa vás ohromí svými vlastnostmi a snadností pěstování.

Nechte se unést světem, kde se vysoký obsah THC a voňavá směs terpenů snoubí s krásou a elegancí. Mimosa není jen odrůda, je to zážitek, který transformuje každý okamžik do euforické extáze.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Komunikativní, Kreativní

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!