Royal Queen Seeds – Orion F1 Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Ultra-rychlý cyklus růstu: S Orion F1 Auto získáte bohatou sklizeň za pouhých 70 dnů od setí do sklizně – ideální pro nadšence, kteří nemohou čekat na svou odměnu.

2. Bohatý terpenový profil: Objevte symfonii chutí s výraznými tóny myrcenu, ocimenu a farnesenu, které osloví vaše chuťové pohárky a poskytnou nezapomenutelný zážitek.

3. Silné a euforické účinky: S vysokými hladinami THC a harmonickou kombinací CBG se těšte na hluboký pocit uvolnění a štěstí, který je perfektní pro relaxaci po náročném dni.

4. Ideální pro omezené prostory: S výškou rostliny mezi 64-80 cm je Orion F1 Auto dokonalou volbou pro malé zahrady, balkony nebo diskretní indoor pěstování.

5. Osvědčená genetika: Spolehněte se na robustní a odolné rostliny s genetickým zázemím zahrnujícím Blue Mammoth Auto, Blue Dream a Amnesia, což zaručuje vysokou kvalitu a stabilitu vaší sklizně.

1174 3228 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Ať už žijete kdekoli na světě, budete mít výhled na souhvězdí Orion, které se nachází na nebeském rovníku. Orion F1 posune vaše zážitky z pozorování hvězd na zcela novou úroveň. Tato samonakvétací odrůda představuje revoluci v konopném průmyslu a naplno ukazuje požitky z hybridní síly. Díky krátké době kvetení, lahodnému terpenovému profilu a silným účinkům si zaslouží místo ve vaší pěstírně nebo na zahradě. Tato odrůda se může pochlubit působivou genetickou linií, která zahrnuje například Blue Mammoth Auto, Blue Dream a Amnesia. Její zvláštní vlastnost? Nabízí jedny z nejlepších výnosů ze všech kultivarů Royal Queens F1.

Genetika Orion F1 obdařila tuto odrůdu lahodným terpenovým profilem, který se jinde vyskytuje jen zřídka. Pokaždé, když si dáte jointa nebo bong plný těchto květů, zažijete jedinečnou směs svěžesti a sladkosti, která se rozlije po vašich chuťových pohárcích. Za tento chuťový profil můžete poděkovat vysokému obsahu myrcenu, ocimenu a farnesenu. Pokud jde o účinky, Orion F1 ve vás zanechá pocit euforie a uvolnění. Vysoké hladiny THC a malé koncentrace CBG synergicky působí s její jedinečnou směsí terpenů a poskytují tělu omamný pocit.

Orion F1 se dobře pěstuje v interiéru i exteriéru a projevuje se morfologií indiky. Tato rychlá automatická rostlina dorůstá do výšky 64-80 cm, což z ní činí ideální volbu pro stísněné prostory nebo guerillové pěstování. Po 40 dnech kvetení (s celkovou dobou růstu kolem 70 dnů) očekávejte odměňující výnos.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Hladný, Ospalý, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 130 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!