Royal Queen Seeds – Royal CBG Auto | Samonakvétací semena konopí

Royal Queen Seeds – Royal CBG Auto | Samonakvétací semena konopí

1. Vysoký obsah CBG a CBD: Využijte plného terapeutického potenciálu s přirozeně vysokými hladinami CBG a CBD, které podporují relaxaci a mentální jasnost, aniž by vás zatěžovaly nežádoucími psychoaktivními účinky.

2. Nenápadný a rychlý růst: S kompaktními rozměry a rychlým životním cyklem je Royal CBG Automatic ideální pro diskrétní indoor pěstování nebo pro venkovní pěstitele, kteří hledají nenápadné rostliny.

3. Odolnost vůči chladu: Nebojte se pěstovat v nepříznivých klimatických podmínkách. Tento kmen je odolný a přizpůsobivý, což z něj dělá skvělou volbu pro pěstitele v chladnějších regionech.

4. Impozantní výnosy: Překvapí vás bohatá sklizeň, kterou Royal CBG Automatic poskytne i na malém prostoru. Užijte si 350-450 g/m² indoor, nebo 30-50 g na rostlinu, když pěstujete venku.

5. Nezapomenutelná chuť: Pro milovníky jedinečných chutí, tento kmen nabízí sladký nádech vanilkových bobů s příchutí země, který zvýrazní každý váš zážitek.

1013 2788 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám Royal CBG Auto od Royal Queen Seeds – průkopnický samonakvétací kmen konopí, který otevírá nové obzory ve světě kanabinoidů. Proč byste měli zvolit právě Royal CBG Automatic? Protože tento exkluzivní kmen přináší revoluční kombinaci účinků a chuti, která je zároveň bohatá na CBG a CBD, při minimálním obsahu THC. Toto je jedinečná šance objevit nejnovější pokrok v oblasti terapeutických odrůd konopí a zažít dokonalou rovnováhu mezi uvolněním a jasností mysli.

Přímo z laboratoří Royal Queen Seeds přichází tento inovativní kmen, který byl šlechtěn s ohledem na vysoký obsah CBG, bez toho, aby bylo nutné obětovat kvalitu nebo výnos. Připravte se na vzrušující zážitek s tímto úžasným kmenem, který vás zasáhne sladkou vůní vanilky a země, zatímco poskytne relaxační efekt bez psychoaktivního zatížení.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Komunikativní, Kreativní, Sociální

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

30 – 50 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!