Royal Queen Seeds – Royal Runtz | Feminizované semínka konopí

Royal Queen Seeds – Royal Runtz | Feminizované semínka konopí

1. Špičková Genetika: Užijte si jedinečnou rovnováhu 50 % indiky a 50 % sativy, vycházející z legendárních kmenů Gelato a Zkittlez pro intenzivní zážitek a vynikající výnosy.

2. Maximální Potence: Připravte se na silný účinek s obsahem THC až 27 %, který zaručuje hlubokou relaxaci těla a povzbuzující tvůrčí vlnu pro mysl.

3. Nádherné Výnosy: Ať už pěstujete uvnitř nebo venku, očekávejte hojné sklizně 450-500 g/m² v interiéru a 400-450 g na rostlinu venku – ideální pro zásobování vašich lahůdek.

4. Očarující Aroma a Chuť: Okouzlete své smysly dekadentním ovocným aroma a sladkou, ovocnou chutí, která přinese vašim chuťovým pohárkům nezapomenutelnou extázi.

5. Univerzální Odolnost: S robustní a trvanlivou genetikou, která snese různorodé pěstitelské podmínky, je Royal Runtz perfektní volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou a vysoce výkonnou odrůdu.

734 2054 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objevte vznešenou sílu Royal Queen Seeds – Royal Runtz, feminizované semínka konopí, která jsou skutečnou královskou odměnou pro každého nadšence pěstování. S genetikou, která se může pochlubit nejlepším z obou světů, přináší Royal Runtz nejenom exkluzivní rovnováhu mezi indikou a sativou, ale také zážitek, který přesahuje běžné pěstitelské očekávání.

Ponořte se do světa, kde výkon a chuť dosahují doslova šlechtických výšin. Díky pečlivému výběru a křížení legendárních rodičovských kmenů Gelato a Zkittlez přináší Royal Queen Seeds odrůdu, která vás pohltí svým bohatým ovocným aroma a sladkým, téměř hříšným profilem chutí. A co je nejlepší? Tato královská hostina pro vaše smysly je doprovázena neuvěřitelnými výnosy, které zahrnují vše od kompaktních pokojových rostlin až po majestátní venkovní exempláře.

Nechte se unést působivým obsahem THC, který dosahuje nebeských 27 %, a užijte si jízdu plnou euforie a kreativity. Royal Runtz je skvělou volbou pro zkušené kuřáky hledající nové výzvy, ale i pro začínající pěstitele, kteří touží po tom nejlepším z konopné genetiky.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Povznášející, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!