Royal Queen Seeds – Royal Skywalker | Feminizované semínka konopí

1. Kosmická Potence: S 25 % THC, Royal Skywalker garantuje, že i ti nejnáročnější konzumenti pocítí její účinky až na samé kosti.

2. Exploze Chutí: Dopřejte si neodolatelnou směs borůvek, citrusů a pepře, která promění každý šluk v zážitek pro vaše chuťové buňky.

3. Účinek Dvojí Síly: Užijte si jedinečnou kombinaci povznášejícího high a uvolňující relaxace, která je ideální pro večerní meditaci nebo jako pomocník při boji se stresem.

4. Štědrá Úroda: Ať už pěstujete uvnitř nebo venku, Royal Skywalker se odmění bohatou sklizní, takže vaše úsilí bude bohatě odměněno.

5. Genetické Mistrovství: Vychutnejte si výsledek pečlivého šlechtění od Royal Queen Seeds, kde každé semínko obsahuje slib mimořádné kvality a síly.

954 2641 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Royal Skywalker od Royal Queen Seeds vás vezme na pořádnou jízdu. Její působivý obsah THC 25 % znamená, že stačí pár šluků, aby vás vystřelila do vesmíru. Pokud se vám však podaří úspěšně najít svůj sweet spot, tento strain vás povznese a zároveň důkladně uvolní. Třešničkou na dortu jsou terpeny, které nabízejí příchuť borůvek, citrusů a pepře.

S Royal Skywalker se budete v mžiku procházet v oblacích. Její vysoké hladiny THC přinášejí hlubokou relaxaci a povznášejí mysl až přívaly šťastných myšlenek. Zapalte si tyto pupeny během klidných večerů doma a užijte si chvíle odpočinku.

Na vytvoření úspěšného hybridu se podílí mnoho faktorů, ale jen málo z nich ovlivňuje celý proces tak jako správný výběr odrůdy. Šlechtitelé společnosti RQS tomu při tvorbě feminizovaných semen konopí Royal Skywalker věnovali zvláštní pozornost a vyplatilo se to. Začali legendárním vítězem High Times Cannabis Cup, odrůdou Blueberry, a zkřížili její ovocnou genetiku s údernou indickou odrůdou Mazar. Vznikl tak kmen, který je silný a plný chuti s 60% převahou indiky.

Než si naložíte jointa s Royal Skywalker, měli byste se připravit na vzlet a připomenout si, že máte jít pomalu. Její 25% obsah THC není žádná legrace, a pokud jste zvyklí na méně silné odrůdy, může se vám to rychle vymknout z rukou. Užívejte s rozumem a čeká vás příjemná jízda plná uvolnění s jasnou hlavou a lahodnou chutí borůvek, citrusů a pepře.

Royal Skywalker neslibuje jen silné pupeny, ale chrlí jich spoustu. Pokojové rostliny dorůstají do výšky 80-130 cm a po 9-10 týdnech kvetení poskytují úctyhodnou úrodu 500-600 g/m². Pokud dáváte přednost pěstování trávy venku, budete sledovat, jak vaše rostliny dorůstají až do výšky 200 cm a produkují výnosy 500-600 g na rostlinu, připravené ke sklizni v říjnu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!