Royal Queen Seeds – Titan F1 Auto | Samonakvétací semínka konopí

Exkluzivní Genetika: Křížením vrcholných inbredních linií byla vytvořena odrůda s neobyčejnými vlastnostmi a silným dědictvím.

Aromatická Extáze: Silný terpenový profil dodává každé rostlině omamnou vůni, která příjemně provoní váš prostor.

Mimořádné Účinky: Vysoký obsah THC poskytuje hlubokou relaxaci a mentální čistotu, kterou oceníte po náročném dni.

Univerzální Pěstování: Ideální pro indoor i outdoor pěstování s nenáročnou péčí a vynikající adaptabilitou na různé podmínky.

Kompaktní a Diskrétní: S průměrnou výškou kolem 65 cm, Titan F1 Auto umožňuje diskrétní pěstování i v omezených prostorách.

1174 3228 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Co se vám vybaví, když si přečtete slovo „Titan“? Někteří si ho spojují s Uranovými dětmi v řecké mytologii. Jiní znají Titan jako největší měsíc Saturnu. A ti, kteří mají zelené prsty? No, tito lidé uznávají Titan F1 jako odrůdu konopí na špičce genetiky. Jako jeden z prvních skutečných samonakvétacích hybridů F1 nabízí tato průkopnická odrůda něco produktivního, odolného a zcela nového. Ačkoli se Titan F1 nezrodil z nebeských těles, přesto má impozantní předky! Talentovaní šlechtitelé vytvořili tuto F1 křížením inbredních linií, které sdílejí dědictví s Blue Dream, Sugar Magnolia a Amnesia.

Titan F1 bude léčit váš čichový systém po celou dobu kvetení i po něm. Tato samonakvétací odrůda uvolňuje silný terpenový profil sestávající převážně z myrcenu, farnesenu, ocimenu, pinenu, bisabololu a limonenu. Tyto aromatické sloučeniny v kombinaci nabízejí tóny ovoce, cukrovinek a citronové trávy. Díky nejvyšší koncentraci THC v rámci hybridní řady Royal Queen F1 má Titan F1 silný a rychle působící účinek, který rozpouští svaly a vyjasňuje mysl. Ideální pro vychutnání po dlouhém dni v práci.

S průměrnou výškou 65 cm můžete Titan F1 pěstovat téměř kdekoli a zachovat si nenápadnost. Tato bujně rostoucí rostlina se vyznačuje indickou morfologií, obrovským počtem trichomů a do dospělého exempláře se vyvine přibližně za 73 dní od vyklíčení. Připravte se na rovnoměrnou a konzistentní úrodu, které se bude dařit prakticky v jakémkoli prostředí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Soustředěný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 100 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!