Royal Queen Seeds – Triple G Auto | Samokvetoucí semínka konopí

Prodej

Royal Queen Seeds – Triple G Auto | Samokvetoucí semínka konopí

1. Vysoká hladina THC: S obsahem THC okolo 20% se Triple G Automatic řadí mezi nejpotentnější samokvetoucí odrůdy, které vám zaručí silný a dlouhotrvající efekt.

2. Rychlý růst: Nečekáte rádi? Tato odrůda vás potěší svým bleskovým růstem a možností sklizně už za 10-12 týdnů od výsevu.

3. Úchvatný terpenový profil: Díky svému bohatému a komplexnímu terpenovému profilu poskytuje Triple G Automatic nezapomenutelné chuťové zážitky s každým šlukem.

4. Impozantní výnosy: Ať už pěstujete indoor nebo outdoor, Triple G Automatic vás odmění bohatou sklizní, která v indoor prostředí může dosáhnout až 500 g/m².

5. Premium genetika: S genetickým zázemím, které spojuje některé z nejúspěšnějších odrůd, nabízí Triple G Automatic špičkovou kvalitu a robustnost.

634 1761 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Triple G Automatic zastiňuje naprostou většinu samonakvétacích květin na trhu. Její vysoká hladina THC se příznivě vyrovná mnoha fotoperiodickým odrůdám a její komplexní a lahodný terpenový profil nikdy nezklame. Vedle těchto klíčových vlastností poskytuje během několika týdnů bohatý výnos. Pokud hledáte silné květy a krátký pěstební cyklus, nehledejte dál.

Triple G Automatic dodává kategorii RQS USA Premium pořádnou chuť a sílu. Tato rychle rostoucí odrůda se řadí mezi nejsilnější dostupné automatické odrůdy a její komplexní a sladký terpenový profil z ní okamžitě udělal favorita mezi začínajícími i zkušenými uživateli.

Zkušení šlechtitelé ze společnosti Royal Queen Seeds se pustili do vytváření Triple G Automatic poté, co se nechali inspirovat oslnivou chutí a účinky Royal Gorilla x Green Gelato – tedy původní Triple G. Chtěli poskytnout něco stejně lahodného a zároveň výrazně zkrátit dobu pěstebního cyklu. Aby toho dosáhli, zkombinovali Triple G s Big Skunk Auto, což je vysoce produktivní a robustní samonakvétací rostlina. Výsledkem tohoto spojení byl genetický profil 80 % indiky, 15 % sativy a 5 % ruderalisu.

Co můžete očekávat po požití mísy s bongem nebo vape s náplní Triple G Automatic? Připravte se na intenzivní a úderné tělesné opojení, které se dostaví velmi rychle. Díky 20% obsahu THC pocítíte už po několika šlucích vlnu uvolnění, která pozdraví každý sval ve vašem těle. Jakmile se dostaví pocit euforie, na jazyku vám zůstanou chutě země, bonbónů, čokolády a skunku.

Triple G Automatic nabízí vynikající výtěžnost a zaručuje, že ji zažijete během chvilky. Indoor rostliny dorůstají do výšky 60-120 cm a poskytují výnos až 500 g/m². Venkovní rostliny rostou o něco výše, dosahují výšky 140 cm, a poskytují výnos 75-140 g/rostlinu. A co je na tom nejlepší? Od výsevu do sklizně uplyne pouhých 10-12 týdnů.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Sociální, Soustředěný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

90 – 140 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!