Royal Queen Seeds – Wedding Crasher | Feminizované semínka konopí

Royal Queen Seeds – Wedding Crasher | Feminizované semínka konopí

1. Chuťový Ráj: Připravte se na slavnostní pochoutku s tóny hroznů a vanilky, která promění každé kouření nebo vaporizaci v nezapomenutelný zážitek.

2. Vyvážené Účinky: Hledáte povzbuzení bez nervozity? Relaxaci bez letargie? Wedding Crasher s ideálním poměrem sativy a indiky nabízí to nejlepší z obou světů.

3. Vysoký Obsah THC: S 21 % THC tento kmen zajišťuje silný, ale příjemný efekt, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

4. Bohatá Úroda: V indoorových podmínkách či venkovním prostředí, Wedding Crasher je synonymem pro štědrost, s výnosy až 500 g/m² v interiéru a 600 g na rostlinu venku.

5. Všestrannost Použití: Ať už se chystáte na party nebo hledáte společníka pro chvíle klidu, Wedding Crasher je dokonalým společníkem pro jakoukoli situaci.

956 2641 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám Royal Queen Seeds – Wedding Crasher, klenot mezi feminizovanými semínky konopí, který slibuje nejen hostinu pro vaše smysly, ale i překypující výnosy pro vaši zahradu. Tato pečlivě vyšlechtěná odrůda je výsledkem geniálního spojení dvou legendárních kmenů, což z ní činí must-have pro každého znalce i pěstitele.

Royal Queen Seeds – Wedding Crasher: Semínka, která slibují slavnost pro vaše smysly

Oslavte každý den jako svatbu s Royal Queen Seeds – Wedding Crasher. Tyto feminizované semínka konopí představují výjimečnou kombinaci chuti a výnosu, která překoná vaše očekávání. Nejenže vaše chuťové buňky budou tancovat radostí z dokonalé směsi hroznů a vanilky, ale také se můžete těšit na bohatou sklizeň, která z vás udělá pyšného pěstitele.

Přineste do své zahrady sváteční atmosféru a nechte se unášet vlnou relaxace a štěstí, kterou vám Wedding Crasher přináší. Ať už jste zkušený pěstitel nebo začátečník, tento kmen vám poskytne vše, co potřebujete pro úspěšný pěstební zážitek. Počítejte s tím, že vaše rostliny vyžadují trochu prostoru, ale odmění vás za to hojnými výnosy, které jsou připraveny k sklizni právě včas pro podzimní oslavy.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Povzbuzující, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!