Paradise Seeds – MAGIC BUD | Feminizovaná semínka konopí

Magic Bud je velmi vhodná pro začínající pěstitele. Velmi snadno se pěstuje a zahradníci z Team Paradise se na ni odkazují jako na perfektní volbu pro nováčky i zkušené pěstitele. Vysoce pryskyřičnatá povaha této kouzelné rostliny ji dělá obzvlášť oblíbenou pro pěstitele, kteří si chtějí vyrábět svůj vlastní hash.

575 1580 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Abracadabra! … Magic Bud je tajemná konopná odrůda od SeedBanky Paradise Seeds, která se rychle proslavila díky vysokému obsahu pryskyřice a výborné odolnosti proti zahradním škůdcům a plísním. Feminizovaná semínka konopí od Paradsie Seeds!

Magic Bud je velmi vhodná pro začínající pěstitele. Velmi snadno se pěstuje a zahradníci z Team Paradise se na ni odkazují jako na perfektní volbu pro nováčky i zkušené pěstitele.

Vysoce pryskyřičnatá povaha této kouzelné rostliny ji dělá obzvlášť oblíbenou pro pěstitele, kteří si chtějí vyrábět svůj vlastní hash. Magic Bud produkuje krásně husté palice. Nebudete věřit vašim očím, když se zblízka podíváte na vysokou koncentraci trichomů, které pokrývají palice – a ne, není to optická iluze. Semínka konopí Magic Bud jsou boží!

Tato magická rostlina otevírá dveře silnému a velmi příjemnému efektu.  Nejprve přijde produktivní a povznášející sativa účinek, který se posléze změní na klasický indica efekt s nádherným smyslem pro relaxaci. Je to opravdu parádní pokouřeníčko, které vám zajistí příjemný zbytek dne.

Konopná semínka odrůdy Magic Bud se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní prostředí. Kvetou přibližně 8 týdnů a výsledná rostlina má křovinatou povahu. Hodí se do prostředí s omezenou výškou (i když má ráda trochu prostoru pro rozložení).

Venku ji budete sklízet přibližně v polovině října a můžete se těšit na výnos kolem 500 gramů výborného konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Relaxující, Šťastný, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!