Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Royal Queen Seeds – SHOGUN | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – SHOGUN | Feminizovaná semínka konopí

Toto sativa-dominantní konopí obsahuje až 25 % THC, má perfektně vyvážený efekt a také vysoký léčebný potenciál. Pokud vás trápí silné bolesti nebo máte špatnou náladu, určitě byste měli vyzkoušet RQS Shogun. Má také vynikající terpénový profil, který vám připomene procházku skrze jehličnatý les a každé potáhnutí bude plné zemitých a borovicových příchutí.

575 1484 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

RQS Shogun je ultra silná odrůda marihuany, která vznikla křížením extrémně silného a produktivního klonu odrůdy Amnesia Haze a Royal Gorilla. Feminizovaná semínka konopí Shogun jsou legenda.

RQS Shogun je pojmenován po starověkých japonských válečnících, kteří se proslavili svou schopností soustředění a neskonalou vůlí. Kognitivní účinky tohoto modelu jsou totiž velice silné a účinkují na vaši mysl podobně, jako brousek na samurajský meč. Jejich silný a dlouhotrvající efekt bude zlepšovat vaši pozornost i koncentraci a umožní vám pracovat po delší dobu. Dalo by se říct, že tato odrůda vám navodí úplný zen. Pokud musíte pracovat na vaší seminární práci nebo se snažíte dokončit složitý pracovní projekt, na kterém pracujete již týdny, zakuřte si před prací tento model a budete se cítit, jako byste vypili dvě až tři espressa.

Toto sativa-dominantní konopí obsahuje až 25 % THC, má perfektně vyvážený efekt a také vysoký léčebný potenciál. Pokud vás trápí silné bolesti nebo máte špatnou náladu, určitě byste měli vyzkoušet RQS Shogun. Má také vynikající terpénový profil, který vám připomene procházku skrze jehličnatý les. Každé potáhnutí bude plné zemitých a borovicových příchutí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 600 g/rostlina

Optimální výnos outdoor

650-750 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Queen Seeds – SHOGUN | Feminizovaná semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!