Sumo Seeds – VIOLET’S WONDER AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Violet’s Wonder je skutečná konopná krasavice, na kterou se nebudete moci vynadívat. Její listy mají překrásné fialové tóny a struktura palic ohromí každého pěstitele. Tento konopný zázrak obsahuje extrémní množství THC, díky němuž má i velice silný a dlouhotrvající efekt.

541 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Violet’s Wonder auto Sumo Seeds je skutečná konopná krasavice, na kterou se nebudete moci vynadívat. Její listy mají překrásné fialové tóny a struktura palic ohromí každého pěstitele.

Tento konopný zázrak obsahuje extrémní množství THC, díky němuž má i velice silný a dlouhotrvající efekt.

Jedinou nevýhodou pro některé pěstitele může být to, že v našem podnebí jdou tato semínka konopí efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Proto vám zde také nabízíme samonakvétací verzi Violet’s Wonder Auto, kterou můžete pěstovat venku i uvnitř. Samonakvétací verze má stejné vlastnosti  jako feminizovaná verze, ale můžete ji sklízet již za pouhých 10-11 týdnů od vyklíčení.

 

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Kreativní

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

200-300 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 110 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!