Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | Sweet Seeds® – Sweet Amnesia Haze XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Sweet Seeds® – Sweet Amnesia Haze XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí

Konopná semínka Sweet Amnesia Haze XL Auto pochází ze čtvrté generace samonakvétacích semen, které se vyznačují krátkou dobou růstu, vysokou účinností a brutálním výnosem.

479 8074 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Sweet Amnesia Haze XL Auto od Sweet Seeds pochází ze čtvrté generace samonakvétacích semen, které se vyznačují krátkou dobou růstu, vysokou účinností a brutálním výnosem.

K vývoji této konopné odrůdy byl použit slavný klon Amnesia Haze známý pod přezdívkou „Cordobesa“, jenž byl zkřížen se špičkovým klonem S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto, jenž je oblíbená pro svou lahodně sladkou a delikátní chuť.

Díky této kvalitní genetice má S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto nečekaně složitou chuť, která je opravdu vynikající. Ucítíte v ní lahodně sladkou a příjemně štiplavou příchuť kadidla s nádechem citronu, dřeva a ořechů.

Jak už tu bylo zmíněno, S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto je opravu mimořádně produktivní sativa-dominantní rostlina, která dorůstá poměrně vysokých výšek (na automat). Tato konopná holka dokáže vyprodukovat až 200 gramů velice silného konopí na jednu rostlinu. Její palice jsou krásně husté, vysoce aromatické a obsahují až 20 % THC.

Toto špičkové konopí vyvolává velice silný efekt, který je příjemně povznášející a výborně zlepšuje náladu. Konopná semínka Sweet Amnesia Haze XL auto, proto také můžeme vřele doporučit všem milovníkům sativ.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sweet Seeds® – Sweet Amnesia Haze XL Auto ® | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!