Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Samonakvétací semena konopí | Royal Queen Seeds – SWEET ZZ AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Royal Queen Seeds – SWEET ZZ AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí

Sweet ZZ Auto je průkopnická odrůda samonakvétacího konopí, která praktický nemá konkurenci co se týče její síly, chuti a výnosu. Odrůda Sweet ZZ Auto však dokáže uspokojit jak začátečníky, tak i pokročilé pěstitele, protože se velice snadno pěstuje a její vysoký výnos může konkurovat i feminizovaným odrůdám.

530 1436 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Sweet ZZ Automatic je průkopnická odrůda samonakvétacího konopí, která praktický nemá konkurenci co se týče její síly, chuti a výnosu. Samonakvétací semínka konopí Sweet ZZ Automatic!

Začínající pěstitelé konopí si často pořizují samonakvétací odrůdy, jelikož se velice snadno pěstují, nicméně pokročilí pěstitelé si pořizují spíše feminizované modely, kvůli lepší návratnosti jejich investice (mají celkově vzato vyšší výnos). Odrůda Sweet ZZ Auto však dokáže uspokojit jak začátečníky, tak i pokročilé pěstitele. Protože se velice snadno pěstuje a její vysoký výnos může konkurovat i feminizovaným odrůdám.

Zkušeným pěstitelům ze SeedBanky Royal Queen Seeds se prostě podařilo vytvořit něco, co svět samonakvétacích konopných odrůd dosud neviděl. Sweet ZZ Auto má kromě vysokého výnosu také vynikající chuť, kterou zdědila po odrůdě Zkittlez. Tato úžasná chuť, která získala odrůdě Zkittlez hned několik ocenění v konopných soutěžích, má totiž ten správný říz a je naprosto dokonalá.

Co se účinku týče, Sweet ZZ Auto obsahuje až 18 % THC. Vyvolává silně sedativní efekt, který dokáže perfektně zahnat úzkost i stres. S tímto skvělým rekreačním modelem se budete moci opravdu dokonale uvolnit. Objednejte si dobré jídlo, pusťte si zajímavý film a nechte realitu skutečného světa daleko za sebou.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

90 – 175 g/rostlina

Seed banka

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Royal Queen Seeds – SWEET ZZ AUTOMATIC | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!