Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Ace Seeds – Thai Chi | Feminizované semínka konopí

Ace Seeds - Thai Chi | Feminizované semínka konopí

Thai Chi je nový asijský hybrid, který určitě potěší všechny milovníky sativ ze „staré školy“. Vznikl křížením thajské sativy ze severozápadní provincie Chiang Mai a elitního klonu vaší oblíbené odrůdy Kali China.

515 2110 

  • 1 kus
  • 3 kusy
  • 5 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Thai Chi od Seed Banky ACE seeds je nový asijský hybrid. Určitě potěší všechny milovníky sativ ze „staré školy“. Vznikl křížením thajské sativy ze severozápadní provincie Chiang Mai a elitního klonu vaší oblíbené odrůdy Kali China.

V tomto sativa-dominantním hybridu naleznete ty nejlepší vlastnosti legendárních thajských odrůd (extrémní vitalita, dobré větvení, vysoká odolnost proti plísním, a samozřejmě prvotřídní efekt s velmi euforickým účinkem). Dokonce i v zeměpisných šířkách daleko od rovníku, kde závěrečná fáze kvetení probíhá za nízkých teplot, či za doprovodu občasného deště. Thai Chi navíc často získává krásné načervenalé (někdy dokonce až černé) zabarvení, pokud dozrává při nízkých teplotách.

Thai Chi kvete jen 10 až 11 týdnů a produkuje krásně pryskyřičnaté palice s rafinovaným terpenovým profilem. Tento autentický F1 hybrid má průměrný výnos. Pokud se pěstuje ve stísněném interiéru, ale venku, kde není nijak omezován, má vysoký potenciál vyprodukovat parádní výnosy.

Toto pravé thajské konopí voní po přírodním kadidlu s příměsí santalového dřeva a vyvolává vynikající efekt, jenž vám zaručeně pozvedne náladu. Je to vynikající tráva, která nezpůsobuje ani paranoiu, ani nervozitu a výborně se hodí do společnosti. Také se často užívá před meditací. Umí vytvořit vyváženou a osvícenou introspekci.

Hmotnost 0.01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ace Seeds – Thai Chi | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *