Ace Seeds – Thai Chi | Feminizované semínka konopí

Thai Chi je nový asijský hybrid, který určitě potěší všechny milovníky sativ ze „staré školy“. Vznikl křížením thajské sativy ze severozápadní provincie Chiang Mai a elitního klonu vaší oblíbené odrůdy Kali China.

426 1482 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Thai Chi od Seed Banky ACE seeds je nový asijský hybrid. Určitě potěší všechny milovníky sativ ze „staré školy“. Vznikl křížením thajské sativy ze severozápadní provincie Chiang Mai a elitního klonu vaší oblíbené odrůdy Kali China.

V tomto sativa-dominantním hybridu naleznete ty nejlepší vlastnosti legendárních thajských odrůd (extrémní vitalita, dobré větvení, vysoká odolnost proti plísním, a samozřejmě prvotřídní efekt s velmi euforickým účinkem). Dokonce i v zeměpisných šířkách daleko od rovníku, kde závěrečná fáze kvetení probíhá za nízkých teplot, či za doprovodu občasného deště. Thai Chi navíc často získává krásné načervenalé (někdy dokonce až černé) zabarvení, pokud dozrává při nízkých teplotách.

Thai Chi kvete jen 10 až 11 týdnů a produkuje krásně pryskyřičnaté palice s rafinovaným terpenovým profilem. Tento autentický F1 hybrid má průměrný výnos. Pokud se pěstuje ve stísněném interiéru, ale venku, kde není nijak omezován, má vysoký potenciál vyprodukovat parádní výnosy.

Toto pravé thajské konopí voní po přírodním kadidlu s příměsí santalového dřeva a vyvolává vynikající efekt, jenž vám zaručeně pozvedne náladu. Je to vynikající tráva, která nezpůsobuje ani paranoiu, ani nervozitu a výborně se hodí do společnosti. Také se často užívá před meditací. Umí vytvořit vyváženou a osvícenou introspekci.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

350-400 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!