Exotic Seed – WHITE JEWEL | Regulérní semínka konopí

White Jewel je regulérní, sativa-dominantní odrůda konopí od slavné SeedBanky Exotic Seeds, která se vyznačuje lahodnou chutí a vysokou produktivitou. White Jewel má velmi lahodnou a sladce ovocnou chuť s náznaky pikantního koření a citrusů. Má silný dlouhotrvající efekt s psychoaktivním, stimulujícím a kreativním účinkem. Perfektně se hodí do společnosti, protože zlepší vaše komunikační schopnosti, navozuje smích a dobrou náladu.

849 1639 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

White Jewel regular je , sativa-dominantní odrůda konopí od slavné SeedBanky Exotic Seeds, která se vyznačuje lahodnou chutí a vysokou produktivitou.

Tato špičková rostlina produkuje nádherně husté palice, které jsou, jak již napovídá její název, pokryté velmi silným závojem bělavé pryskyřice.

Obsahuje 20 až 25% THC a hodí se i pro výrobu konopných extraktů.

White Jewel má velmi lahodnou a sladce ovocnou chuť s náznaky pikantního koření a citrusů.

Má silný dlouhotrvající efekt s psychoaktivním, stimulujícím a kreativním účinkem. Perfektně se hodí do společnosti, protože zlepší vaše komunikační schopnosti, navozuje smích a dobrou náladu.

Regulérní semínka konopí odrůdy White Jewel kvetou 9 až 10 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

V interiéru dorůstají výšky kolem jednoho metru a dokáží vyprodukovat 500 až 550 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Kreativní, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!