World of Seeds – YUMBOLT 47 | Feminizovaná semínka konopí

World of Seeds – YUMBOLT 47 | Feminizovaná semínka konopí

Yumbolt 47 patří do legendární kolekce konopných semínek Seed Banky World of Seeds a vznikl křížením klasické odrůdy Yumbolt s AK-47. Yumbolt 47 se výborně hodí pro léčebné účely, protože kromě THC má i nadprůměrně vysoký obsah CBD.

599 1799 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Yumbolt 47 patří do legendární kolekce konopných semínek Seed Banky World of Seeds a vznikl křížením klasické odrůdy Yumbolt s AK-47.

Výsledkem je indika-dominantní konopný hybrid s příjemně sladkou chutí, který roste intenzivně jako sativa, ale má mnohem kratší dobu květu.  Začínající, ale i zkušené pěstitele jistě potěší fakt, že se Yumbolt 47 snadno pěstuje, protože má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům a odpouští většinu začátečnických chyb. Komerční pěstitele zase potěší jeho vysoké výnosy a krátká doba květu.

Yumbolt 47 vytváří nádherně husté palice se silnou krystalovou krustou, které mají tvar svíčky a obsahují až 20 % THC. Kouření vysušených palic vyvolává velice silný efekt s relaxačním a náladu zlepšujícím účinkem. Vzhledem k jeho obrovské síle se však doporučuje, aby se konzumoval pomalu, jako se popíjí horký čaj. Jinak vás jeho nezkrotná síla může přilepit k nejbližší pohovce či gauči na velmi dlouhou dobu…

Také se výborně hodí pro léčebné účely, protože kromě THC má i nadprůměrně vysoký obsah CBD.

 

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!