growmart-amnesia-haze

Amnesia Haze

K dizpozici je Amnesia Haze feminizovaná a také AUTOmaty.

Bližsí info k jednotlivým variantám je níže v popisku.

Velmi oblíbená genetika semínek konopí Amnesia Haze, přišla nyní i v samonakvétací variantě.

Genetika: Amnesia x Ruderalis

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 759 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 1111 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 2099 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí3 kusy 759 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí5 kusů 1111 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí10 kusů 2099 
spinner

Popis

Amnesia Haze AUTOMATIKA – FEM

Amnesia Haze Automatic je  kříženec původní Amnesia Haze, které v 90. letech v Nizozemsku vypěstovali u Hy-Pro Seeds.

AUTOMATIKA

Feminizované semínka Amnesia Haze Automatic nabízí stejné euforické high a kořeněnou, sladkou chuť jako původní Amnesia, ovšem při značně zkrácené době růstu a mnohem menší výšce. To znamená, že se stává dostupným i pro řadu pěstitelů, kteří by si jeho pěstování jinak nemohli dovolit.

Amnesia Autoflowering je robustní rostlina, která je schopna dorůstat do výšky zhruba 80-150 cm. Potřebuje hodně živin, není ale dobré jej přehnojovat. Palice jsou dlouhé, mají sladké, kořeněné, pižmové aroma. Celkově má tato odrůda aroma, příchuť i účinek klasické  Amnesie. Pro milovníky Haze je Amnesia Haze Automatic dokonalou samonakvétací odrůdou.

Největší nevýhodou odrůd Sativa, jako je i Amnesia, bývá delší období květu, v průměru 12 týdnů, některé fenotypy kvetou nicméně až 20 týdnů. Pro mnoho pěstitelů je tato doba prostě příliš dlouhá. Také může dorůstat značné výšky.

 

Feminizované semínka Amnesia Haze

V době, kdy se do Holandska rozšířila genetika Haze a vzniklo několik hybridů, zkombinoval jeden nadšenec, původem z Ameriky, tyto hybridy se samčí rostlinou pocházející ze semen Haze ze staré školy, čímž vznikla Amnesia Haze.

Amnesia Haze je dobře živená rostlina, která roste do výšky těsně nad hranici jednoho metru, zhruba na 1,2 m. Dá se pěstovat venku, potřebuje ale teplé podnebí, jaké panuje v Austrálii, severní Africe a Kalifornii; kvůli dlouhé době kvetení může být nicméně potřeba ji umístit do skleníku.

Amnesia Haze patří k těm strainům, které mají nejlepší výnosy, produkuje totiž 70-80 g na rostlinu, což je až 600 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Venku, na plném slunci, dosahuje produkce až 200 g na rostlinu. Při pěstování venku je ovšem nutná určitá péče, protože se jedná o citlivou rostlinu, takže na sklizeň bude mít vliv problematické počasí, škůdci či problémy se zavlažováním.

Jedinou nevýhodou Amnesia Haze je dlouhá doba kvetení, která trvá 12 týdnů. Tato doba je dost dlouhá na to, aby výhradně komerčně zaměřené pěstitele odradila, nicméně praví znalci konopí zjistí, že dlouhé čekání rozhodně stojí za to. Amnesia Haze je vhodná pro pěstování hydro nebo v půdě, a také v moři / mříži zeleně.

Překonáte-li úspěšně 4 měsíce růstu, 2 týdny sušení a zpracování, konečně přijde okamžik, kdy si budete moci hýčkanou Amnesia Haze vychutnat. Po prvním jointu nebo bongu nebudete dlouhého pěstování určitě litovat. Amnesia Haze je skutečně jeden z nejlepších strainů, jaké máme v zásobě.

Tento strain pokaždé přináší pravé psychedelické head high, které prakticky každého uživatele vystřelí přímo do astrosféry. Chuť je svěží a ovocná, přesně taková, jakou můžete očekávat od jakékoliv variety Haze.[/two_fourth][clear ]

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

,

Pěstování

,

Výška

Výnos

,

Nároky

,

THC

CBD

,