semínka konopí blueberry

Blueberry

Blueberry od SeedBanky Dutch Passion je indika-dominantní konopí, které dosahuje luxusních výnosů a svůj název získalo díky do modra zbarveným palicím, jež mají lahodnou příchuť lesních borůvek.

Tato konopná krasavice produkuje krásně husté a silně pryskyřičnaté palice, které, co se týče vzhledu, nemají ve světě konopí takřka žádnou konkurenci. Navíc mají pravděpodobně nejovocnější příchuť na světě a vynikají i vysokým obsahem THC (cca. 20 %). Rostlina Blueberry má také výborný poměr květů na list, takže takřka nepotřebuje manikúru.

Blueberry se poprvé objevila na holandském trhu v roce 1998 po boku dalších legendárních odrůd z rodiny Blueberry, mezi které patří Blue Velvet, Blue Moonshine, Flo či Blue Heaven. Všechny tyto odrůdy svěřil SeedBance Dutch Passion legendární kanadský šlechtitel DJ Short.

Blueberry je sice silně dominantní indika, ale i ta malá špetka sativa genů má v jejím celkovém efektu velmi silné postavení. Od klasické indiky, která obsahuje až 20% THC, byste normálně čekali silně uzemňující, možná přímo odrovnávající účinek, ale u Blueberry je to přesně naopak. Můžete od ní očekávat čistě euforický efekt s povznášejícím účinkem, který vám parádně zvedne náladu a často vyvolává doslova záchvaty smíchu či chichotu.

Blueberry se v dnešní době již stala legendou, která má mezi pěstiteli i uživateli spoustu skalních fanoušků. Její genetika se v posledních letech využívá v nespočtu nových kříženců, mezi které patří třeba Blue Dream, Mazar X Blueberry, Blueberry Headband, Blueberry Diesel, Blue Cookies a mnoho dalších.

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1446 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 999 
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 1699 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2490 
spinner

Popis

Blueberry

Genetika: 80% indika / 20% sativa

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: až 20 %

Ocenění:

  • 1. cena High Times Cannabis Cup 2000
  • 3. cena High Times Cannabis Cup 2001

Proč kupovat feminizovaná semínka Blueberry?

  • Vyhlášená odrůda s exotickou chutí i vůní.
  • Má tu nejovocnější příchuť na světě.
  • Je to silná indika s vysokým obsahem THC, kterou si kuřáci i pěstitelé oblíbili takřka ihned od jejího uvedení na trh.

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Výška

,

Nároky

Ocenění

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí