growmart-critical

Critical

Critical odrůda konopí ze stáje Royal Queen seeds. Feminizované. Obrovský výnosný potenciál, činí tento strain jako ideální volbu pro komerční pěstitele.

Critical nabízí stejně kvalitní stoned jako výnos.

Žádná jiná rostlina od Royal Queen Seeds neposkytne tak vysoký výnos za 7 týdnů jako Critical feminizovaná

Critical má převážně genetický základ Indica, který se projevuje její malou výškou, jež se drží do 1 m

Genotyp:

Critical+

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 649 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 979 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1799 
spinner

Popis

Při rozhodování o tom, který strain budete pěstovat, je vždy nutno zvážit celou řadu požadavků – jaká má být jeho síla, výnos, příchuť, jak snadno se má pěstovat, je-li vhodný pro příslušné klima apod. Existuje jedna rostlina konopí, která je ztělesněním snahy uvést všechny tyto charakteristiky v dokonalý soulad, aby na Vás na konci čekal také ten nejlepší  výnos, krátká doba kvetení a dobré pokouření. Critical je strain jako šitý na míru pěstitelům sledujícím  obří výnos

Naše rostlina Critical má převážně genetický základ Indica, který se projevuje její malou výškou, jež se drží do 1 m. Má krátké internodální prostory, které se postupně zaplní množstvím palic, jež posléze zajistí její vysoký výnos. Díky své nízké výšce je tato rostlina vhodná také pro ty, kdo své konopí pěstují v malých prostorách, tedy pro pěstitele spíše diskrétní.

Je-li pěstována uvnitř, dosahuje průměrného výnosu 65-75 g na rostlinu a snadno dosáhne 600 g na metr čtvereční pod osvětlením 600 W. Při pěstování venku má raději teplejší klima Španělska, Itálie nebo Kalifornie a při zajištění správných podmínek produkuje více než 100 g na rostlinu. Díky své relativně krátké době kvetení ji lze pěstovat v severnějších zeměpisných šířkách (Velká Británie, Nizozemsko), kde ovšem v plné míře nenaplní svůj potenciál, jako by to dokázala indoor.

Žádná jiná rostlina od Royal Queen Seeds neposkytne tak vysoký výnos za 7 týdnů jako Critical feminizovaná. Díky krátké době kvetení je tato rostlina vhodná pro pěstitele, které tlačí čas. Komerční pěstitelé jistě ocení její výsledky v moři / mříži zeleně, protože umožňuje získat vysoký výnos při velmi nízké míře udržování.

A konečně, klíčem k dobré, komerčně úspěšné sklizni je příjemné pokouření, bez něj by nemělo pěstování rostliny s tak velkým výnosem smysl. Proto je pro nás potěšením, že Critical nabízí stejně kvalitní stoned jako výnos. Její příjemný stoned efekt Vás dovede do jemně se zachvívajícího stavu relaxace.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění