Perfektní semínka automatického konopí Critical Mass Automatic

Critical Mass Automatic

Critical Mass Automatic je samonakvétací verze proslulé konopné odrůdy Critical Mass, která byla původně vyvinuta v SeedBance Mr Nice Seeds. Proslavila se vysokým výnosem, silným účinkem a jedinečnou chutí.

Přestože je původní odrůda Critical Mass takřka dokonalá, pěstitelé ze SeedBanky Big Buddha Seeds se rozhodli vytvořit její samonakvétací verzi, která vám dokáže vyprodukovat vynikající výnos již za pouhých 9 až 12 týdnů od vyklíčení. Tohoto těžkého úkolu se nakonec úspěšně zhostil jejich pěstitelský tým ze Španělska.

Critical Mass Automatic si zachovává všechny důležité vlastnosti, které jste si na původním Critical Massu zamilovali. Má intenzivní vůni, lahodnou chuť a velice silný efekt s dlouhotrvajícím relaxačním účinkem, který se perfektně hodí k relaxaci po těžkém dni nebo k uvolnění po stresujícím prožitku. Zachovala si dokonce i původní strukturu rostliny s dominantní hlavní colou a mnoha postranními větvemi, což podstatně zvyšuje její celkový výnos. Na „samonakvétačku“ také dorůstá poměrně vysoké výšky.

Pořiďte si u nás tato špičková konopná semínka a užijte si přímo neuvěřitelnou chuť tohoto parádního konopí.

nabídka Big BuddhaSamokvetoucí5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaSamokvetoucí10 kusů 1639 
spinner

Popis

Genetika: CRITICAL MASS x BIG BUDDHA’S‘ 3RD GEN AUTOMATIC

Doba růstu: 9 až 12 týdnů od vyklíčení

Vůně: intenzívní a sladká

Chuť: lahodně sladká, kořeněná, lehce nakyslá

Výnos na jednu rostlinu: 75+ gramů uvnitř / 150+ gramů venku

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí