Nejlevnější semena travky Jock Horor

Jock Horor

Když pomyslíte na marihuanu, možná si to ani neuvědomíte, ale v podstatě přemýšlíte o sativa-dominantní konopné odrůdě Jock Horror od proslavené SeedBanky Nirvana Seeds.

Co že tím myslíme? No, Jock Horror má přesně takový účinek, jaký si představíte, pokud budete myslet na slovo „marihuana“ nebo „konopí“. Je silný, vyvolává nezadržitelné záchvaty smíchu a navozuje pocit štěstí. Také vám pravděpodobně přivodí tak silnou „žravku“, že si možná v kuchyni poničíte nejednu skřínku, jak budete zoufale hledat něco dobrého k jídlu.

Při kouření Jocka Horrora můžete očekávat dokonalou směs sladce ovocných chutí se zemitými tóny, které se spojí do perfektního celku.

Hlavním důvodem, proč má tento parádní model tak skvěle vlastnosti je to, že je jeho genetika složena ze tří klasických odrůd: Haze, Skunk a Northern Lights.

Vlastnosti všech těchto legendárních konopných odrůd se spojují a vytvářejí špičkový efekt, který si budou skvěle užívat všichni uživatelé rekreačního konopí.

A není to vše jen o efektu. Také produkuje opravdu obří palice, na které je radost se jen podívat!

Jock Horror je též velice univerzální. Můžete si ho dopřávat ráno, odpoledne nebo i v noci. Stačí jen, abyste vykouřili to správné množství. Několik krátkých hitů vás nabije energií lépe, než to dokáže dvojité espresso a navodí vám skvělou náladu. Pokud si naopak chcete odpočinout a toužíte po klasickém gaučovém efektu, pak vše, co musíte udělat, je trochu přitvrdit a dopřát si ještě pár hitů navíc.

Semínka tohoto parádního konopí kvetou přibližně 9 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde vám dokáží vyprodukovat 350 až 450 gramů perfektního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 780 
spinner
nabídka NirvanaRegulérní10 kusů 499 
spinner

Popis

Genetika: Mexican Haze x Northern Lights x Skunk#1

 

 

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi