northern-light-growmart

Northern Lights

Co se týče odrůd marihuany, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights.

Feminizované semínka konopí Northern Light máme k dispozici i v samonaktvétací automatické variantě, stačí si vybrat

Northern Lights se stala základem pro řadu z oceňovaných klasik v historii konopí.

 

Nyni v nabídce i Northern Lights od  Green House seeds – legendární Holandské banky

Genotyp:

Northern Lights

Genotyp GHS:

NL x Green-O-Matic

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 611 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 899 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1649 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí3 kusy 649 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí5 kusů 979 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí10 kusů 1789 
spinner
nabídka Green HouseSamokvetoucí3 kusy 450 
spinner
nabídka Green HouseSamokvetoucí5 kusů 750 
spinner
nabídka Green HouseSamokvetoucí10 kusů 1450 
spinner

Popis

Feminizované Northern Light

Naše feminizovaná semena Northern Light vyrostou při pěstování indoor až do výšky 1,2 m, venku ovšem dosáhne jejich výška i více než 2 m. Vykazuje spíše širší internodální vzdálenosti, má dlouhé, tenké listy, což jasně ukazuje na její kořeny Sativa. Teprve po květu se probudí její afghánské dědictví, totiž pokrytím palic hustou pryskyřicí, která se tvoří po celé rostlině, přesto ale vytváří obrovskou, hlavní kolu.

Výnos dosahuje v průměru 50-60 g na rostlinu nebo zhruba 500 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Při pěstování venku dosahuje výnosu až 100 g na rostlinu, potřebuje k tomu ale přívětivě teplé prostředí jižního Španělska, Kalifornie nebo severní Afriky. Je-li pěstována na plném slunci a má-li dostatek živin a vody, vyroste strom, který posléze nabídne vynikající výnos.

Doba kvetení končí po 7-8 týdnech, někteří pěstitelé ale udávají sklizeň již po 7 týdnech. Během procesu kvetení se tvoří palice, které mají světlý, pryskyřičný povrch, jenž se ke konci růstu začne lesknout.

Feminizované Northern Light – AUTOMAT

Northern Lights je jedním z nejznámějších konopných odrůd na světě. Jedná se o strain s převážným zastoupením Indica, který se v 70. letech podařilo vypěstovat v USA z afghánské genetiky. Northern Light Automatic je dokonalým mixem nového i starého.

Nyní je tento strain upraven jako samonakvétací a feminizovaný. Northern Light Automatic se skvěle hodí pro pěstování indoor, v teplém podnebí je ale možné jej pěstovat i venku. Rostlina začíná růst a produkovat květy téměř ihned a dá se sklízet za pouhých 9 až 10 týdnů od zasazení semínek.

Northern Light Automatic dává bohatou sklizeň a je možné, že mezi samonakvétacími strainy, které jsou k dispozici, patří k těm s největším výnosem. Roste do výšky zhruba 90-120 cm, na samonakvétací varietu se tedy jedná o poměrně velkou rostlinu, čemuž ovšem odpovídá také výnos. Při pěstování venku ve Španělsku vyprodukovaly některé rostliny až 200 g, v dobrých podmínkách indoor se ovšem průměr pohybuje kolem 90 g.

Podobně jako původní Northern Lights, má i Auto varieta Northern Light Automatic příjemnou, sladkou chuť a přináší komfortní účinek v tělesné rovině. Jedná se o stejný klasický strain pouze s tím rozdílem, že je samonakvétací.

 

Seed banka

,

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

Nároky

,

THC

,

CBD

,

Ocenění