kvalitní konpí auto northern lights

Northern Lights

Tato semínka marihuany jsou jednou z nejoblíbenějších odrůd na světě. Tento pohádkový kmen má tolik skvělých vlastností, že žádný pěstitel prostě nemůže vybrat špatně, pokud si ho pořídí. Northern Lights již získal bezpočet ocenění díky svým vlastnostem, jako vynikající chuť nebo silný účinek.

Španělští chovatelé z Pyramid Seeds si vybrali starší NL fenotyp, který se dnes hledá již jen velmi těžko, a který ho umožní odlišit se od ostatních.

Northern Light od Pyramid Seeds je konopná rostlina, která se velmi snadno pěstuje. Tato odrůda se raduje z přirozené odolnosti proti nemocem a skutečnosti, že se vždy přizpůsobí okolnímu prostředí bez ohledu na to, kde se pěstuje.

Je to rostlina menšího vzrůstu (vetšinou do 120 cm), ale přesto díky své kompaktní struktuře dokáže vyprodukovat i 600 g/m².

Pokud jde o její chuť a účinek, Northern Lights vás nikdy nezklame. Její intenzivní, příjemně sladká chuť je jedním z důvodů, proč získala tolik vítězných ocenění jako žádná jiná odrůda marihuany.

S prasáckým obsahem THC (21%) navozuje velmi silný efekt, který má perfektně relaxační a uklidňující účinek. Je také vhodná pro terapeutické využití.

Tato legendární konopná semínka vám znovu ukáží, proč je tento kmen stále favoritem mnoha konopných nadšenců a můžete ho zakoupit taktéž v samonakvétací verzi, která není závislá na fotoperiodě.

nabídka Pyramid1 kusFeminizované 311 
spinner
nabídka Pyramid3 kusyFeminizované 822 
spinner
nabídka Pyramid5 kusůFeminizované 1369 
spinner
nabídka Pyramid1 kusSamokvetoucí 236 
spinner
nabídka Pyramid3 kusySamokvetoucí 614 
spinner
nabídka Pyramid5 kusůSamokvetoucí 1031 
spinner

Popis

Ocenění:

  • 1. cena v kategorii hydroponické „2006 Bella Flor“
  • 2. místo v kategorii „hydroponické 2007 Spannabis“

Semena marihuany Pyramid

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

,

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Léčivé konopí

Ocenění