Orange Bud semena marihuany

Orange Bud

Orange Bud je jeden z prvních 100% skunku na trhu vůbec. Orange Bud byl vybrán z výjimečných genetik skunku v raných osmdesátých letech. Jedná se o velmi silnou a stabilní rostlinu, které se daří výborně venku ale i uvnitř,ve všech půdních substrátech. Dokonce i začínající pěstitelé zjistí jak je snadné a příjemné pěstovat právě Orange Bud. Jeho palice jsou totiž opravdu obrovské, z krásně bílou pryskyřicí a  krásnými oranžovými chloupky.  Nejen proto, že Orange Bud byl vítěznou odrůdou v 80. a 90. letech, zůstává stále klasickou odrůdou skunku, která by měla být vychutnána každým skunkovým znalcem.

Feminizované semínka Orange  Bud získali svou oblibu především díky velkému výnosu . Vysoce silný kouř je povznášející a navozuje rauš intelektuálního rázu, je proto příhodný pro kuřáky holdující aktivnímu životnímu stylu. Unikátní chuť Orange Bud je sladká s osvěžujícím citrusovým nádechem nektarinek a zralých pomerančů.
Tato odrůda se stále řadí mezi pět nejvíce prodávaných odrůd a to z těchto důvodů: je stabilní, silná, snadno se pěstuje a má vysoký výnos.

nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 650 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 965 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1740 
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 790 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí3 kusy 909 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí7 kusů 1735 
spinner

Popis

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

,

THC

CBD