Purple

Konopná odrůda Purple #1 vychází z celosvětově známého modelu The Purple, jež se objevila na konopném trhu již počátkem 80. let.

Purple #1 je konopný hybrid, jenž se skvěle adaptoval na naše chladnější podnebí. Kvete 8 až 9 týdnů, snadno se pěstuje a produkuje středně vysoké výnosy.  Tato rostlina se nejčastěji pěstuje venku či ve skleníku, kde dorůstá průměrné výšky 150 až 250 cm. Je to pravá konopná krasavice, jejíž palice získají v době květu krásné nachové zabarvení.

Toto výborné konopí se perfektně hodí pro středně zkušené a začínající kuřáky, protože obsahuje jen asi 12 % THC. Purple #1 tedy nepatří mezi nejsilnější konopí, ale tuto slabinu bohatě kompenzuje vysoká kvalita výsledného zážitku.

Purple #1 totiž vyvolává příjemně povznášející efekt, který skvěle zlepšuje náladu a zároveň vás neodrovná jako klasická indika. Díky tomu si ji můžete užívat takřka kdykoli během dne a stále zastanete schopní plnit vaše denní úkoly, nebo jiné domácí práce s dobrou náladou a širokým úsměvem na tváři.

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 850 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1530 
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 1029 
spinner

Popis

Purple #1

Genetika: The Purple (50% indika / 50% sativa)

Doba kvetení: 8 až 9 týdnů

Výnos: 250 až 350 gramů na jednu rostlinu

Výška (venkovní): 250 cm

Obsah THC: 12 %

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí