Legendární semínka konopí OG Kush

OG Kush

OG Kush je legendární konopná odrůda, jejíž skutečná genetika není přesně známa. Všeobecně se však věří, že OG Kush vznikl křížením odrůdy ChemDawg s Lemon Thai a Pakistani Kush.

Dokonce i význam zkratky OG není přesně znám. Někteří věří, že to je zkratka slova Original Gangster, nicméně většina lidí si myslí, že jde o Ocean Grown.

Jednou z věcí, o níž se nedá diskutovat, je její obrovská popularita. Od filmových hvězd z Hollywoodu, přes známe rappery, až k lékařským uživatelům marihuany, je OG Kush prostě milován.

Nejobvyklejším znakem OG Kushe je jeho jedinečná, lehce citrusová vůně, která připomíná palivo nebo silný prací prostředek a jeho silná dlouhotrvající chuť.

OG Kush je také extrémně silná odrůda konopí s vysokým obsahem THC, přičemž většina zkušených kuřáků ji řadí mezi své oblíbené. Má dlouhotrvající efekt, který je stejně silný a složitý jako její chuť.

velké a husté palice, které jsou pokryté velkým množstvím pryskyřice. Přestože jde o indicu a dominatní odrůdu, může venku snadno vyrůst i více než dva metry na výšku.

Semínka konopí odrůdy OG Kush můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 425 až 475 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (interiér) nebo 500 – 550 gramů na jednu rostlinu (venku).

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 611 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 919 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1666 
spinner

Popis

Genetika: Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush

 

 

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

,

Léčivé konopí

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Ocenění