Legendární regulerní semínka konopí Sensi Seeds Hash Plant
legendarni-regulerni-seminka-konopi-sensi-seeds-hash-plant-2legendarni-regulerni-seminka-konopi-sensi-seeds-hash-plant-7legendarni-regulerni-seminka-konopi-sensi-seeds-hash-plant-6legendarni-regulerni-seminka-konopi-sensi-seeds-hash-plant-5legendarni-regulerni-seminka-konopi-sensi-seeds-hash-plant-4legendarni-regulerni-seminka-konopi-sensi-seeds-hash-plant-3

Sensi Seeds Hash Plant

Hash Plant od SeedBanky Sensi Seeds je vzácná, původem afghánská konopná odrůda, kterou můžeme bez obav označit za jednu z nejlepších rostlin používaných na výrobu haše, které kdy byly z Hindúkuše odvezeny na západ.

Je mnoho konopných odrůd, které jsou obecně označovány jako hašové rostliny a mají původ v zemích, které hraničí s pohořím Hindúkuš, ale jen velmi málo z nich má podobný rodokmen jako tato úžasná indica a dominantní rostlina. Přímý předchůdce Hash Plantu byl vyvinut na severozápadě USA a následně byl převezen do Holandska. Po příjezdu byl těmto drobným a křehkým klonům Hash Plantu poskytnut bezpečný domov v chovatelských laboratořích SeedBanky Sensi Seeds, kde rychle prokázaly svou vysokou hodnotu a staly se důležitým stavebním blokem ve vývoji několika jejich dalších genetik.

Hash Plantvelmi vysoký obsah THC a jeho účinek je tak silný, že dokonce i zkušení holandští kuřáci měli při jeho testování potíže s dokouřením jediného jointu.

Je to poměrně kompaktní rostlina s výbornou chutí i vůní a velmi krátkou dobou kvevení (40-45 dní). Její nádherné palice jsou pokryté silným pryskyřičným povlakem a když se vysuší, vylučují hlubokou a bohatou vůni se silným nádechem haše. Při kouření mají pikantně ostrou příchuť a rychle navozují blažený a úchvatně silný efekt.

nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 3599 
spinner

Popis

Hash Plant od SeedBanky Sensi Seeds získal druhé místo v konopné soutěži  HighLife cup 2002.

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění