Legendární regulerní semínka konopí Sensi Seeds Hash Plant

Sensi Seeds Hash Plant

Hash Plant od SeedBanky Sensi Seeds je vzácná, původem afghánská konopná odrůda, kterou můžeme bez obav označit za jednu z nejlepších rostlin používaných na výrobu haše, které kdy byly z Hindúkuše odvezeny na západ.

Je mnoho konopných odrůd, které jsou obecně označovány jako hašové rostliny a mají původ v zemích, které hraničí s pohořím Hindúkuš, ale jen velmi málo z nich má podobný rodokmen jako tato úžasná indica a dominantní rostlina. Přímý předchůdce Hash Plantu byl vyvinut na severozápadě USA a následně byl převezen do Holandska. Po příjezdu byl těmto drobným a křehkým klonům Hash Plantu poskytnut bezpečný domov v chovatelských laboratořích SeedBanky Sensi Seeds, kde rychle prokázaly svou vysokou hodnotu a staly se důležitým stavebním blokem ve vývoji několika jejich dalších genetik.

Hash Plantvelmi vysoký obsah THC a jeho účinek je tak silný, že dokonce i zkušení holandští kuřáci měli při jeho testování potíže s dokouřením jediného jointu.

Je to poměrně kompaktní rostlina s výbornou chutí i vůní a velmi krátkou dobou kvevení (40-45 dní). Její nádherné palice jsou pokryté silným pryskyřičným povlakem a když se vysuší, vylučují hlubokou a bohatou vůni se silným nádechem haše. Při kouření mají pikantně ostrou příchuť a rychle navozují blažený a úchvatně silný efekt.

nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 3599  2519 
spinner

Popis

Hash Plant od SeedBanky Sensi Seeds získal druhé místo v konopné soutěži  HighLife cup 2002.

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění