Legendární semínka konopí Sensi Seeds Northern Lights

Sensi Seeds Northern Lights

Northern Lights je jedním ze tří legendárních konopných odrůd, které v posledních třech desetiletích dominovaly konopnému trhu. Ať už jste uživatel nebo pěstitel, je více než pravděpodobné, že jste o této genetice již někdy slyšeli. Jméno Northern Lights je zárukou kvality již od osmdesátých let. Po mnoho let dominoval různým festivalům a vyhrával pohár za pohárem, což vedlo k nejedné žádosti o jeho vyřazení z konopných soutěží, aby i jiné genetiky dostaly šanci získat titul.

Sensi Seeds Northern Lights je kompaktní, rychle kvetoucí (45-50 dní) a velmi výnosný. Snadno se pěstuje a zaručuje bezproblémové každoroční úrody jak ze semen, tak i z klonů. Je to perfektní rostlina jak pro osobní, tak i pro komerční využití.

Jeho palice mají výbornou medově-pižmovou vůni se zemitou příměsí a náznaky jalovce. Jsou silně pokryté trichomy bohatými na THC a také pozoruhodně silné!

Tato indica a dominantní semínka konopí se obvykle pěstují uvnitř, ale můžete je vysadit i venku, pokud si pro ně připravíte teplé a dostatečně slunné místo.
Sensi Seeds Northern Lights pokračuje v tradici svých klasických předků: produkuje rychlou a masivní sklizeň s až překvapivě malým zápachem.

Pokud potřebujete vypěstovat toto legendární konopí v co nejkratší době, můžete vyzkoušet jeho samonakvétací verzi Sensi Seeds Northern Lights Auto, která má stejné vlastnosti jako feminizovaná verze a bude připravena ke sklizni za pouhých 55-65 dní od vyklíčení.

nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 1144 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 1898 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 3576 
spinner
nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 3345 
spinner
nabídka Sensi SeedsSamokvetoucí3 kusy 640 
spinner
nabídka Sensi SeedsSamokvetoucí5 kusů 1029 
spinner
nabídka Sensi SeedsSamokvetoucí10 kusů 1949 
spinner

Popis

Northern Lights od SeedBanky Sensi Seeds získala hned několik ocenění v konopných soutěžích:

  • 1. místo v High Times Cannabis Cup 1989
  • 2. Místo v High Times Cannabis Cup 1992
  • 2. místo v HighLife Cup 2003

 

 

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění