_skunk-1-auto3124_sensi_seeds_skunk_114091222141915663_big

Skunk 1

Skunk # 1 Automatic nabízí vše, co by pěstitel mohl chtít v jednom jednoduchém balení! Skunk # 1 je prostě jeden z nejdůležitějších kmenů konopí, který kdy byl vytvořen.

Jako jeden z prvních stabilizovaný Indica-Sativa hybridů sahá jeho historie nejméně 30 let zpět. V té době, Skunk # 1 se svými nesčetnými potomky přímo ovlivnili kulturu ve světě konopí více než jiné odrůdy.

Skunk kmeny jsou známé pro jejich bezproblémové pěstování, a tím, že vytvořili nejen feminizované, ale také autoflowering verze, udělali to ještě jednodušší. Pro začátečníky i zkušené pěstitele, Skunk # 1 Automatic je nejjednodušší, nejrychlejší způsob, jak produkovat vysoce kvalitní lékařské nebo rekreační konopí!

Skunk # 1 Automatic obvykle začíná kvést méně než měsíc poté, co se objeví klíčky. Po spuštění fáze květu je energický a produktivní, trvající 45 až 55 den a rostliny nemají tendence se vracet do vegetativního růstu.

Skunk # 1 Automatic vystupuje skvěle pod lampou na jaře a v létě. Ale daří se mu i venku na většině míst pod o 45 ° N. V kratším nebo chladnějším létě, můžete klíčení samokvetoucích semena naplánovat tak, aby jejich kvetoucí fáze byla v synchronizaci s nejslunečnějšími dny v červnu nebo v červenci, spíše než chladnějších dnů v září, což jim umožňuje dosáhnout svého plného potenciálu.

Zralé pupeny Skunk # 1 Automatic jsou velké a husté, třpytivé, na THC bohaté pryskyřičné žlázy a plně dostojí vysokým standardům svých předků.

Jejich chuť a účinek by měl být známý většině milovníkům konopí – vynikající sladce štiplavou chuť následuje masivně výkonná kombinace stoned a high.

Genotyp:

Skunk #1

nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 899 
spinner
nabídka Sensi SeedsSamokvetoucí10 kusů 1475 
spinner
nabídka Sensi SeedsSamokvetoucí5 kusů 760 
spinner
nabídka Sensi SeedsSamokvetoucí3 kusy 485 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 1320 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 480 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 750 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované25 kusů 2850 
spinner