výborné konopné osivo White Widow Original

Sumo Seeds White Widow Original

White Widow Original od Sumo Seeds jsou pravděpodobně nejznámější semínka konopí na světě.

Přestože Bílou vdovu naleznete téměř ve všech kavárnách v Amsterodamu již od 90. letech, její přesný původ je držen v tajnosti. S určitostí však víme, že vznikla křížením brazilské sativy a indické odrůdy. Je to velmi silná konopná odrůda, která se asi nejvíce proslavila svými nádherným palicemi pokrytými sněhově bílými krystaly, po nichž je také pojmenována.

White Widow od Sumo Seeds je velice stabilní a více indika dominantní, než původní White widow. Má středně vysoký obsah CBD a je velmi oblíbená mezi uživateli, kteří potřebují ulevit od bolesti nebo nechutenství.

Má velmi intenzivní zemitou vůni, silný euforický efekt a její kořeněná chuť připomíná borovici s jemnými květinovými podtóny.

Tuto konopnou krásku můžete pěstovat venku i uvnitř, dorůstá výšky 80-180 cm a kvete 8-9 týdnů. V ideálních podmínkách dokáže vyprodukovat 400-550 gramů na metr čtvereční nebo až 800 gramů na rostlinu při pěstování venku.

White Widow od Sumo Seeds si můžete u nás zakoupit ve feminizované i samonakvétací verzi.

 

nabídka Sumo3 kusyFeminizované 429 
spinner
nabídka Sumo3 kusySamokvetoucí 429 
spinner

Popis

Konopná semínka Sumo Seeds White Widow Original získala 1. cenu v kategorii Outdoor na konopné soutěži 4. Copa Mallorcannabis 2017.

 

 

 

Seed banka

Balení semen

Typ semínek

,

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Ocenění