Zelená Země – Konopná směs Mužská síla 50 g

Zelená Země – Konopná směs Mužská síla 50 g

1. Přirozená Podpora Mužnosti: Obsah kotvičníku přispívá k udržení normální hladiny testosteronu a funkce pohlavních orgánů.

2. Celkové Posílení Těla: Konopné semínko harmonizuje přirozené procesy v těle a podporuje vaši obranyschopnost a vitalitu.

3. Relaxace a Klid: Užívejte si relaxační účinky konopí, které vám pomohou udržet klidnou mysl v hektickém dni.

4. Snadná Příprava: Rychlá a jednoduchá příprava nálevu znamená, že si můžete dopřát posilující šálek kdykoliv během dne.

5. Přírodní Složení: Vychutnejte si sílu přírodních ingrediencí bez umělých přísad a konzervantů.

149 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám „Zelená Země – Konopná směs Mužská síla 50 g“, silný spojenec každého muže, který touží po přirozeném posílení a harmonizaci svého těla. Tato pečlivě vybraná kombinace konopí a kotvičníku je stvořena k tomu, aby podpořila vaši mužnost, vitalitu a celkovou pohodu.

Zachyťte Sílu Přírody: Každá lžíce naší směsi je nabita energií z přírody, která podporuje vaši vnitřní sílu a obranyschopnost. Základem je kvalitní české konopí, které je známé svými relaxačními účinky a pozitivním vlivem na srdce a obranyschopnost těla. Spojení s kotvičníkem, který je tradičně uznáván pro své příznivé účinky na mužské zdraví, z ní činí ideálního partnera pro každodenní výzvy.

Jednoduchá Příprava pro Vaše Pohodlí: S naší směsí získáte nejen kvalitu, ale i jednoduchost přípravy. Stačí zalít lžíci směsi vroucí vodou a nechat chvíli vyluhovat. Během několika minut je váš nálev připraven k posílení vaší mužnosti.

Respektujte Své Tělo: Naše směs je sice silná, ale je důležité respektovat své tělo a začínat s užíváním postupně. Přirozenost a bezpečnost jsou naše priority, a proto doporučujeme vždy sledovat reakce vašeho těla a dodržovat doporučené dávkování.

Zvolte „Zelená Země – Konopná směs Mužská síla“ jako svého spojence ve světě, kde je každý den výzvou. Buďte silní, buďte přirození, buďte muži plní vitality. Objednejte si svou směs již dnes!

Složení:

Složení: 50 % Bio konopí seté (listy, nať, semínka 10 %) – certifikovaná odrůda technického konopí, 50 % kotvičník zemní.
Hmotnost: 50 g
Obsah THC: v sušině méně než 0,2%. v nálevu nedetekovatelné

Hmotnost 0,1 kg
Obsah

50 g

Výrobce

Zelená Země

Složení

50 % Bio konopí seté (listy, nať, semínka 10 %) – certifikovaná odrůda technického konopí, 50 % kotvičník zemní.

Značka CBD

Zelená Země

Pro koho

Lidí

Obsah účinných látek

N/A

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!