Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Expert Seeds – ZKITTLEZ GLUE | Feminizované semínka konopí
Prodej

Expert Seeds – ZKITTLEZ GLUE | Feminizované semínka konopí

ZkittleZ Glue je velkolepá konopná odrůda, která se může pochlubit jak extrémně vysokým obsahem THC, tak i vysoce nadprůměrným obsahem CBD. Co se samotného efektu týče, ZkittleZ Glue vyvolává parádně povznášející a šťastný účinek, který vám vždy utvoří úsměv na tváři. Posléze se ke slovu dostane i příjemně relaxační účinek, který však většinou není tak intenzivní.

744 2009 
372 2009 

SLEVA 50% !

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

ZkittleZ Glue je velkolepá konopná odrůdaze SeedBanky Expert Seeds. Múže se pochlubit jak extrémně vysokým obsahem THC, tak i vysoce nadprůměrným obsahem CBD.

ZkittleZ Glue vznikla z původní odrůdy Zkittlez, jež byla zkřížena s extrémně silnou Gorilla Glue #4. Originál Zkittlez sice měla velice sladkou a příjemně ovocnou chuť. Připomíná stejnojmenné sladkosti, ale pro zkušené uživatele konopí nebyla dostatečně silná. Proto se ji pěstitelé ze SeedBanky Expert Seeds pokusili zkřížit s legendární Gorilla Glue #4, která by mohla zvýšit její celkový obsah THC a tento pokus dopadl až nečekaně dobře. ZkittleZ Glue totiž nakonec obsahuje 22 až 24 % THC a dokáže opravdu silně nakopnout a zamotat hlavu i zkušenému kuřákovi. Navíc nepřišla o svou úžasnou chuť, která proslavila již originální odrůdu Zkittlez.

ZkittleZ Glue je indika-dominantní konopí, které lze snadno pěstovat uvnitř i venku. V interiéru dorůstá 80 až 100 cm a kvete pouhých 53 – 60 dní, takže na její sklizeň nebudete dlouho čekat. Její výnosy sice nejsou nijak závratné, ale to vám bohatě vynahradí svou skvělou chutí a super silným efektem. Díky němu vám totiž bude stačit jen jednou pořádné potáhnutí z bonga nebo jointu. Z jiného konopí byste museli potahovat několikrát. Pokud tedy vezmete v úvahu tento fakt, zjistíte, že výnos kolem 350 gramů na metr čtvereční vám vydrží mnohem déle než třeba 600 až 800 gramů průměrně silné marihuany.

Co se samotného efektu týče, ZkittleZ Glue vyvolává parádně povznášející a šťastný účinek, který vám vždy utvoří úsměv na tváři. Posléze se ke slovu dostane i příjemně relaxační účinek, který však většinou není tak intenzivní, aby vás přilepil ke gauči (tedy pokud to nepřeženete s dávkováním). Před samotným kouřením se však vždy ujistěte, že máte po ruce nějaké dobré občerstvení 🙂

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Expert Seeds – ZKITTLEZ GLUE | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!