Ace seeds – Zamaldelica auto | Samokvetoucí semínka konopí

Zamaldelica auto je exotická sativa-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, jenž pochází z ostrova Réunion v blízkosti Madagaskaru.

Tato skvělá rostlina se vyznačuje zejména svou extrémní rázností a přímo legendárním psychedelickým efektem. Zamaldelica auto obsahuje 17 až 27 % THC a navozuje velmi silný rafinovaný efekt s povznášejícím, euforickým, stimulujícím a lysergickým účinkem.

312 1379 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Zamaldelica auto je exotická sativa-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, jenž pochází z ostrova Réunion v blízkosti Madagaskaru.

Tato skvělá rostlina se vyznačuje zejména svou extrémní rázností a přímo legendárním psychedelickým efektem.

Zamaldelica auto obsahuje 17 až 27 % THC a navozuje velmi silný rafinovaný efekt s povznášejícím, euforickým, stimulujícím a lysergickým účinkem.

Za tento parádní efekt si vysloužila mnoho pozitivních recenzí od milovníků sativ z celého světa.

Díky vynikající účinnosti, velmi vysokému obsahu THC a špičkovému efektu, nemá Zamaldelica auto mezi současnými sativami takřka žádnou konkurenci.

Tato středně vysoká sativa produkuje krásně husté palice s příjemně sladkou vůní, která připomíná mrkev, mango, pomeranč a pryskyřici.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že má jedinečný a neobvyklý genotyp s vysokou genetickou variabilitou, ačkoliv produkuje fenotypy s velmi podobnými vlastnostmi.

Genetika: Zamal x Malawi/Thai

THC: 17 – 27 %
CBD: 0.4 %
CBG: 2 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (23 %) a beta myrcenu (22 %), následované malým množstvím beta-ocimenu, beta pinenu, limonenu a alfa pinenu se stopami linaloolu, delta 3 karenu, alfa terpinenu a gama terpinenu. Sesquiterpenes: hlavně beta-caryophyllene, malé množství alfa-humelenu a stopy nerolidolu 2.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Kreativní, Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!