Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Dopis Frydrychovy – Veřejná výzva k předběžnému zadržení

Veřejná výzva k předběžnému zadržení

Adresát: plk. Mgr. Jakub Frydrych
Národní protidrogová centrála SKPV PČR
Policejní prezidium ČR, poštovní schránka 62/NPC, 170 89 Praha 7
Telefon: 974 836 510
Fax: 974 836 519
E-mail: npdc@mvcr.cz

jan-bicek.thumbnail Odesílatel: MVDr. Jan Bicek
Francouzská 410
39701 Písek

než přejdeme k obsahu dopisu, musím napsat, že doktor Bicek má mou poklonu a přejeme mu uzdravení, tento dopis má velkou váhu. Děkujeme.

Vážený pane plukovníku,
Mám pocit, že v poslední době soustavně porušuji zákon. Chtěl bych tedy Vámi řízenou složku policie požádat o prošetření mého případu.

Abych objasnil skutkovou podstatu mých činů, je nutno podotknout, že již několik let bojuji s onkologickým onemocněním, kvůli kterému jsem prodělal řadu chirurgických zákroků, amputaci nohy, chodím s protézou.

Momentálně jsem 14 dní po poslední operaci a současně podstupuji metronomickou chemoterapii.
Ke zmírnění dyskomfortu, který mi tyto medicínské postupy přináší, užívám konopí v nejrůznějších podobách. Na rány se velice hodí konopná mast, nevěřil byste (předpokládám, že vlastní zkušenost zřejmě nemáte), jak výborně se po ní rány hojí.

Na noc si aplikuji čípek vyrobený z konopného výtažku. Nepatrně to zmírňuje bolest a také se potom lépe spí. Výhodou je, že se ráno probudíte odpočatý a můžete vykonávat svou práci, byť třeba mentálně a fyzicky docela náročnou. Pokud bych měl potřebu trochu ulevit své mysli, vlastním vaporizér a trochu marihuany mohu i inhalovat. Nutno podotknout, že tuto aktivitu neprovozuji, neboť mi výše zmíněné postupy umožňují celkem kvalitně žít.

Aby bylo doznání kompletní, uvádím, že se mi podařilo letos na zahrádce vypěstovat 2 rostliny konopí, ze kterých se mi snad podaří vyrobit mast a čípky na další období. No a pokud bych měl málo, podaří se mi snad něco sehnat od přátel.
Pokud tedy chcete rigidně aplikovat judikáty (byť třeba zatím nemají definitivní platnost) a postihovat takové, jako je např. paní Hofmanová z Písku a její obchod Canapino, myslím, že je čestné, aby se i takové případy, jako jsem např. já, projednaly a pokud by se zjistilo, že tato má praxe odporuje judikátům, došlo k nápravě mým potrestáním.

no comment (pozn. Growmart)