Growers Choice – Watermelon Wedding Cake | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

Growers Choice – Watermelon Wedding Cake | Feminizovaná semínka konopí

1. Exkluzivní Genetika – Získejte přístup k nejnovějším genetickým vývojům v oblasti konopí a užijte si unikátní kombinaci chutí a vůní.

2. Vynikající Chuť a Vůně – Užijte si nepřekonatelný gustatorní zážitek, kde se snoubí sladkost melounu a bohaté tóny Wedding Cake.

3. Adaptabilita pro SOG/SCROG – Ideální pro pěstování pomocí moderních metod, které zvyšují efektivitu a výtěžnost.

4. Odolnost proti Plísním – Snížení rizika ztrát díky výjimečné odolnosti proti běžným hrozbám, což vede k bezproblémovému pěstování.

5. Bohatá Sklizeň – Těšte se na hojné úrody kvalitních pupenů, které splní očekávání i těch nejnáročnějších pěstitelů.

470 734 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Připravte se na zahradnický zážitek, který promění váš pěstební prostor v exotickou oázu potěšení. Představujeme vám „Growers Choice – Watermelon Wedding Cake“, feminizovaná semínka konopí, která jsou tou nejžhavější genetickou novinkou na trhu. Tento jedinečný kmen je výsledkem křížení dvou legendárních odrůd – Wedding Cake a Watermelon Zkittlez, které společně vytvářejí symfonii chuti a vůně, jež vás okouzlí.

Každé semínko skrývá potenciál vyvinout se v mohutnou rostlinu, jejíž lesklé pupeny jsou doslova poseté chutnými terpeny. Ať už jste zkušený pěstitel, nebo začátečník, tato odrůda vám umožní prozkoumat nové dimenze pěstování díky své vynikající adaptabilitě na techniky SOG (Sea of Green) nebo SCROG (Screen of Green).

Growers Choice – Watermelon Wedding Cake je synonymem pro sílu a odolnost. Díky přirozené resistenci proti plísňovým onemocněním je pěstování této odrůdy radostí, a ne stresující zápasem. A když se rostliny rozkvetou do své plné krásy, můžete očekávat bohatou sklizeň tvrdých a hustých pupenů, které jsou stejně tak ohromující na pohled jako na chuť.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

,

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Sociální

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

350 – 400 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!