Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Měsíční kameny aneb síla konopí v praxi

Co jsou to Měsíční kameny?

Co jsou měsíční kameny a jak se užívají?

Už se vám někdy při kouření konopí stalo, že jste byli úplně mimo? Tak moc, že jste cítili mravenčení ve tváři a doslova jste se rozplývali? Pokud ne, vyzkoušejte výtvory jménem Měsíční Kameny (Moon Rocks). Tahle THC bomba s vámi zatočí takovým způsobem, že na to do smrti nezapomenete. Bude to velmi zajímavý zážitek.

Jak tento výrobek z konopí přišel na svět?

Popravdě řečeno, původ tohoto konopného monstra je trochu tajemný, ale první zmínky se začaly objevovat na Západním pobřeží USA. Tehdejší prodejna konopí, Starbudz760, se k nim dostala jako první. Místní raper Kurupt začal tento produkt popularizovat a dokonce si vytvořil svůj vlastní brand, Kurupt Moonrock.

Co je základem této THC bomby? Součástí jsou šišky konopí (dříve to byla odrůda Girl scout cookies, kterou máme k dispozici, ale mohou to být i další), které se namočí, nebo postříkají extraktem z konopí. Toto všechno pak vyválí v kiefu (koncentrát z konopí).

Jak silné jsou měsíční kameny oproti klasickému konopí?

nevinné na pohled, ale zničující Potence měsíčních kamenů závisí na tom, jak se vyrábějí a kdo je výrobce. Hladina THC bývá většinou 50% (každý květ má v průměru 20%).

Když si takovýto měsíční kámen dáte, ucítíte velmi příjemnou a na terpeny bohatou příchuť kiefu. K tomu všemu se vám jistě budou líbit oblaka dýmu, které tyto kameny produkují. Jen tento zážitek se vám bude zamlouvat.

Jaký vás čeká rauš? Jedná se o naprostou pecku, kterou jste snad nikdy nezažili. Prve to ucítíte v hlavě a pak se tento pocit bude pomalu přesouvat celým vašim tělem až do všech končetin. Je to takový pocit, jakoby vás něco postupně spalovalo. Během půl hodiny si budete připadat jako na vrcholu hory, aniž by jste měli tušení, že jste na nějakou lezli.

Jeden nejmenovaný Američan popisuje svůj zážitek z měsíčních kamenů takto: „Těšil jsem na to jako malé dítě, a první joint jsem si zakouřil okolo páté odpoledne. Když jsem se z toho rauše probral, bylo sedm ráno následujícího dne. Stále jsem si připadal, jako bych měl spadnout z měsíce na zem“.

Klady a zápory měsíčních kamenů

Klady:

 • Tak silný rauš jste jistě nikdy nezažili
 • Poměr cena/množství je skvělý – za málo dostanete mnoho
 • Lékařský potenciál pro lidi, kteří potřebují silné dávky THC
 • Zábava sama o sobě

Zápory:

 • Někdo takovou sílu nemusí snést a může mu být nevolno
 • zůstává po nich nepořádek, proto se většinou nechávají ve sklenici
 • V teplém prostředí se ničí jejich skvělá konzistence, což je problém

Chtěli by jste si udělat vlastní?

Měsíční kameny se obyčejně vyrábějí z odrůdy konopí Girl Scout Cookies, ale to vás nijak nelimitujete, jelikož si tyto kameny můžete udělat z jakékoliv jiné odrůdy. Budete potřebovat pouze následující věci:

 • Květy vaší oblíbené odrůdy
 • Oblíbený koncentrát/hašišový olej
 • Miska s kiefem. Místo misky může být i spodní komora z drtičky
 • Nějaký aparát na uchopení (nejlépe kleštičky, nebo pinzeta)
 • kapátko

Krok 1

Vezměte si jednu, nebo dvě šišky vaší oblíbené odrůdy. Doporučujeme tvrdší šišky, aby na nich všechny ingredience lépe držely.

Krok 2

Teď si připravte váš oblíbený koncentrát. Pokud se jedná o produkt s tvrdou strukturou, můžete jej nahřát, aby byl aspoň trochu tekutý. Následně použijte kapátko, díky kterému pokryjete celý povrch šišky koncentrátem. Šišku do koncentrátu nikdy nenamáčejte celou. Spoustu účinných látek  by mohlo odtéct pryč a šiška by dlouho usychala. Ještě ke všemu by šla špatně zapálit.

Krok 3

Použijte kleštičky, nebo větší pinzetu a šišky poválejte v kiefu. Dejte si záležet, aby byla šiška pokryta celá.

Krok 4

Teď už jen stačí počkat, až bude tenhle klenot suchý. Pak si ho můžete vychutnat v celé jeho kráse.

Jak užívat toto ztělesnění síly konopí?

Síla konopí na dosah Měsíční kameny jsou určeny pouze pro lidi, kteří mají s užíváním konopí  zkušenosti. Je to proto, že umí pořádně kopnout. Máme pro vás pár rad, jak se nachystat na tento zážitek.

Předně doporučujeme používat sklo, ať už se jedná o dýmku či bong. Jelikož toho není moc, je dobré  si to pěkně rozdělit na malé kousíčky. Z měsíčního kamene se nevyplatí ubalit joint, jelikož by struktura nebyla dobrá. Navíc by vás to zničilo.

Nicméně, pokud by jste přeci jen chtělo ubalit jointa, zkombinujte měsíční kámen s trochou normální šišky. I tak vás můžeme ubezpečit, že to bude solidní kopanec a dlouho budete vzpomínat na tento zážitek.

Taky se důrazně doporučuje, aby jste zanechali veškerých aktivit, než si dáte měsíční kámen. Když kouříme kvalitní konopí, většinou k tomu chceme provádět nějakou činnost. Nemyslete si, že by jste třeba chtěli jít po tomhle nářezu cvičit, nebo někam mezi lidi. Buďte raději v klidu doma a vychutnejte si tenhle nářez.

Jídlo a pití jako součást přípravy

Tenhle druh konopí vás zaručeně nakopne Rozhodně se najezte, než si dáte tuhle bombu. Hlavně to udělejte PŘED užitím, to je důležité. Něco v žaludku vám přijde vhod, aby vás to neporazilo. Běžní uživatelé konopí o tom ví své.

Určitě pijte dostatek tekutin. Nechcete mít sucho v ústech a pište si, že sucho v puse mít budete. Ujistěte se, že voda bude dostatečně blízko. Pak se vám nebude chtít ani hnout. To samé platí i pro jídlo.

Buďte v dobrém prostředí, hlavně v takovém, kde se cítíte dobře. Klidně kolem sebe mějte bandu pozitivně naladěných lidí. Pozitivní prostředí a emoce se umocní.

Nejdůležitější ovšem je začít pomalu. Začněte hezky v klidu. Jedná se o velkou sílu, tak si to užijte.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!